Barcelona neemt met berichten op social media afscheid van Messi
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft met emotionele video's en berichten op social media afscheid genomen van sterspeler Lionel Messi. De 34-jarige Argentijnse vedette kreeg donderdag te horen dat hij na ruim 20 jaar zijn grote liefde FC Barcelona moest verlaten. De Spaanse club kan hem niet meer betalen. Volgens Franse media is Messi dicht bij het tekenen bij Paris Saint-Germain.
Messi en Barcelona hadden volgens de club van trainer Ronald Koeman eerder nog een akkoord bereikt over een nieuw contract, maar koepelorganisatie La Liga weigerde toestemming te verlenen gezien de enorme schuldenlast van Barça.
Op de sociale media van de club wordt in een video hoogtepunten van Messi bij de club getoond. Ook laten ploeggenoten als Sergi Roberto, Antoine Griezmann en Gerard Piqué en voormalige ploeggenoten als Xavi en Carles Puyol korte boodschappen achter voor de Argentijn.
"Niets wordt ooit nog hetzelfde. Niet Camp Nou, niet de stad Barcelona en niet wijzelf", schrijft Piqué. "We gaan je missen." Griezmann bedankt Messi voor alles wat hij heeft gedaan voor de stad en voor de club. "Je hebt alles veranderd. Ik weet zeker dat het geen afscheid is, maar dat we elkaar weer zullen zien en dat je pad weer dat van Barcelona zal kruisen."
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
27 minuten geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
2 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
2 uur geledenVILA-REAL (ANP) - De Spaanse voetbalclub Villarreal heeft Iñigo Pérez vastgelegd. De 38-jarige trainer komt over van Rayo Vallecano en heeft een contract voor drie seizoenen getekend bij de nummer 3 van La Liga.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay ziet de hitte op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico niet als groot probleem. "Op het WK van 2014 in Brazilië hebben we laten zien dat we het goed vol kunnen houden", sprak de 32-jarige aanvaller van het Nederlands elftal maandag in Zeist.
2 uur geleden