Barcelona neemt met berichten op social media afscheid van Messi
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft met emotionele video's en berichten op social media afscheid genomen van sterspeler Lionel Messi. De 34-jarige Argentijnse vedette kreeg donderdag te horen dat hij na ruim 20 jaar zijn grote liefde FC Barcelona moest verlaten. De Spaanse club kan hem niet meer betalen. Volgens Franse media is Messi dicht bij het tekenen bij Paris Saint-Germain.
Messi en Barcelona hadden volgens de club van trainer Ronald Koeman eerder nog een akkoord bereikt over een nieuw contract, maar koepelorganisatie La Liga weigerde toestemming te verlenen gezien de enorme schuldenlast van Barça.
Op de sociale media van de club wordt in een video hoogtepunten van Messi bij de club getoond. Ook laten ploeggenoten als Sergi Roberto, Antoine Griezmann en Gerard Piqué en voormalige ploeggenoten als Xavi en Carles Puyol korte boodschappen achter voor de Argentijn.
"Niets wordt ooit nog hetzelfde. Niet Camp Nou, niet de stad Barcelona en niet wijzelf", schrijft Piqué. "We gaan je missen." Griezmann bedankt Messi voor alles wat hij heeft gedaan voor de stad en voor de club. "Je hebt alles veranderd. Ik weet zeker dat het geen afscheid is, maar dat we elkaar weer zullen zien en dat je pad weer dat van Barcelona zal kruisen."
Meer uit Voetbal
KERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.
2 uur geledenERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
16 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
18 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
18 uur geleden