Barcelona mist supertalent Yamal paar weken door enkelblessure
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is supertalent Lamine Yamal twee tot drie weken kwijt. Medische tests hebben uitgewezen dat hij een blessure heeft aan zijn rechterenkel. De 17-jarige Yamal deed zondag al niet mee bij de Catalanen in het verloren duel met Real Sociedad (0-1) en mist de komende interlands van Spanje in de Nations League.
Spits Robert Lewandowski speelde zondag nog de volledige wedstrijd mee tegen Sociedad, maar de Pool heeft rugklachten overgehouden aan het duel. Volgens Barcelona moet hij tien dagen rust nemen. Voor Lewandowski betekent het dat hij ook de komende wedstrijden van Polen in de Nations League moet toekijken vanaf de kant.
Yamal en Lewandowski zijn belangrijke spelers in de aanval van FC Barcelona. De Pool is momenteel topscorer in de Spaanse La Liga met veertien doelpunten. Yamal scoorde vijf keer in de competitie.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
6 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
10 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
10 uur geleden