Barcelona mist supertalent Yamal paar weken door enkelblessure
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is supertalent Lamine Yamal twee tot drie weken kwijt. Medische tests hebben uitgewezen dat hij een blessure heeft aan zijn rechterenkel. De 17-jarige Yamal deed zondag al niet mee bij de Catalanen in het verloren duel met Real Sociedad (0-1) en mist de komende interlands van Spanje in de Nations League.
Spits Robert Lewandowski speelde zondag nog de volledige wedstrijd mee tegen Sociedad, maar de Pool heeft rugklachten overgehouden aan het duel. Volgens Barcelona moet hij tien dagen rust nemen. Voor Lewandowski betekent het dat hij ook de komende wedstrijden van Polen in de Nations League moet toekijken vanaf de kant.
Yamal en Lewandowski zijn belangrijke spelers in de aanval van FC Barcelona. De Pool is momenteel topscorer in de Spaanse La Liga met veertien doelpunten. Yamal scoorde vijf keer in de competitie.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
10 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.
1 uur geledenKRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
12 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
12 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
14 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
14 uur geleden