Barcelona mist Messi ook tegen Elche na afgewezen beroep
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet het zondag in de competitiewedstrijd tegen Elche opnieuw doen zonder Lionel Messi. De Catalaanse club had beroep aangetekend tegen de schorsing van twee duels voor de Argentijnse vedette, maar de Spaanse bond wees dat af. Zonder Messi had de ploeg van trainer Ronald Koeman donderdag in het bekertoernooi bij derdeklasser Cornellà een verlenging nodig om door te gaan (0-2).
De aanvoerder van Barcelona kreeg zondag een rode kaart in de verloren finale van het toernooi om de Spaanse Supercup tegen Athletic (2-3). Messi was aan het einde van de verlenging zo gefrustreerd over de vele schoppen die hij had moeten incasseren, dat hij een klap uitdeelde aan tegenstander Asier Villalibre toen die hem vasthield.
De nummer 10 kreeg daar twee wedstrijden schorsing voor. Barcelona vond die straf te zwaar en tekende beroep aan, ook omdat Messi pas voor de eerste keer in 753 duels voor zijn club een rode kaart kreeg.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft het eerste punt in de competitiefase van de Europa League binnen. De ploeg van trainer Dick Schreuder kwam in eigen huis tegen het Bulgaarse Levski Sofia dankzij aanvoerder Tjaronn Chery terug van een achterstand en speelde gelijk: 1-1.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de competitiefase van de Conference League begonnen met een 1-0-overwinning op het Zwitserse FC Thun. De ploeg van trainer John van den Brom maakte in eigen huis na een rode kaart voor de bezoekers in de tweede helft het verschil.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink bezorgde AZ met zijn eerste balcontact een zege op Hapoel Beër Sjeva (2-1) in de Europa League. De spits benutte een strafschop die werd veroorzaakt toen hij nog niet op het veld stond.
11 uur geledenSPLIT (ANP) - Míchel Sánchez vindt dat de nederlaag van Ajax te wijten is aan persoonlijke fouten bij de tegendoelpunten. "Dit soort fouten kun je niet maken", zei de coach van Ajax na de 2-1-nederlaag van zijn elftal bij Hajduk Split tegen Ziggo Sport.
11 uur geledenSPLIT (ANP) - Davy Klaassen vindt dat Ajax na een 2-1-nederlaag bij Hajduk Split "niet in de paniekstand" hoeft te schieten. Dat zei de aanvoerder van Ajax in Split na afloop tegen Ziggo Sport. "Als je niet kunt domineren dan zijn sommige momenten bepalend. Daar ging het mis", zei Klaassen, die voor de gelijkmaker van Ajax tekende in de 53e minuut.
12 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax is slecht begonnen aan de Conference League. De ploeg van de Spaanse coach Míchel Sánchez blameerde zich met een 2-1-nederlaag in een door vuurwerk onderbroken duel met Hajduk Split. Ajax is daarmee nog zonder punten in de competitiefase van het weinig prestigieuze Europese toernooi.
12 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax heeft de eerste wedstrijd in de competitiefase van de Conference League met 2-1 verloren bij HNK Hajduk Split. Het elftal van coach Míchel Sánchez ging in het uitverkochte Poljudstadion ten onder in een duel dat tijdelijk werd stilgelegd nadat de fans van de thuisclub vuurwerk afstaken.
12 uur geleden