Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona mist Messi ook tegen Elche na afgewezen beroep

Barcelona mist Messi ook tegen Elche na afgewezen beroep

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet het zondag in de competitiewedstrijd tegen Elche opnieuw doen zonder Lionel Messi. De Catalaanse club had beroep aangetekend tegen de schorsing van twee duels voor de Argentijnse vedette, maar de Spaanse bond wees dat af. Zonder Messi had de ploeg van trainer Ronald Koeman donderdag in het bekertoernooi bij derdeklasser Cornellà een verlenging nodig om door te gaan (0-2).

De aanvoerder van Barcelona kreeg zondag een rode kaart in de verloren finale van het toernooi om de Spaanse Supercup tegen Athletic (2-3). Messi was aan het einde van de verlenging zo gefrustreerd over de vele schoppen die hij had moeten incasseren, dat hij een klap uitdeelde aan tegenstander Asier Villalibre toen die hem vasthield.

De nummer 10 kreeg daar twee wedstrijden schorsing voor. Barcelona vond die straf te zwaar en tekende beroep aan, ook omdat Messi pas voor de eerste keer in 753 duels voor zijn club een rode kaart kreeg.

Meer uit Voetbal

Smaakmaker Raphinha langer bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.

40 minuten geleden
Japanner Tashima stelt zich kandidaat voor voorzitterschap FIFA

TOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.

1 uur geleden
Klopp roept Füllkrug en Mohya op voor duels met Servië en Oranje

FRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.

2 uur geleden
Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal. "De dag is aangebroken dat ik het shirt van de nationale ploeg met nummer 7 teruggeef", vertelt de aanvaller in een videoboodschap op Instagram. "23 jaar heb ik het voorrecht en de verantwoordelijkheid gehad om dit shirt te dragen, te verdedigen en te tonen in stadions over de hele wereld. Nu is het klaar."

2 uur geleden
Topscorer Kane verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.

5 uur geleden
Keeper Owono mist interlands na noodlottige botsing met De Miguel

MALABO (ANP) - Jesus Owono ontbreekt in de selectie van Equatoriaal-Guinea voor de komende kwalificatieduels met Zimbabwe voor de Afrika Cup. De 25-jarige doelman van FC Andorra kwam maandag hard in botsing met Jesús de Miguel. De spits van CD Tenerife overleed dinsdag in een ziekenhuis.

5 uur geleden
Oekraïne bespreekt financiering oorlog met VS en Europa

BRUSSEL (ANP/BLOOMBERG/DPA) - Oekraïne heeft de Verenigde Staten en Europese bondgenoten berekeningen voorgelegd over hoeveel geld volgend jaar nodig is om de oorlog tegen Rusland voort te zetten. Ook is besproken hoe een verwacht financieringstekort kan worden gedekt. Dat meldde de Oekraïense inlichtingenchef Rustem Oemerov na overleg in Brussel.

12 uur geleden