Barcelona mist Messi ook tegen Elche na afgewezen beroep
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet het zondag in de competitiewedstrijd tegen Elche opnieuw doen zonder Lionel Messi. De Catalaanse club had beroep aangetekend tegen de schorsing van twee duels voor de Argentijnse vedette, maar de Spaanse bond wees dat af. Zonder Messi had de ploeg van trainer Ronald Koeman donderdag in het bekertoernooi bij derdeklasser Cornellà een verlenging nodig om door te gaan (0-2).
De aanvoerder van Barcelona kreeg zondag een rode kaart in de verloren finale van het toernooi om de Spaanse Supercup tegen Athletic (2-3). Messi was aan het einde van de verlenging zo gefrustreerd over de vele schoppen die hij had moeten incasseren, dat hij een klap uitdeelde aan tegenstander Asier Villalibre toen die hem vasthield.
De nummer 10 kreeg daar twee wedstrijden schorsing voor. Barcelona vond die straf te zwaar en tekende beroep aan, ook omdat Messi pas voor de eerste keer in 753 duels voor zijn club een rode kaart kreeg.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Voorzitter Pedro Proença van de Portugese voetbalbond wil dat de rel rond Cristiano Ronaldo bij de Portugese selectie wordt opgelost. Volgens de voorzitter berust de hele zaak op een misverstand en is de band met de vedette hecht.
5 uur geledenPORT OF SPAIN (ANP) - Dick Advocaat heeft zich met Curaçao gekwalificeerd voor de kwartfinales van de CONCACAF Nations League. Het is de eerste keer dat de ploeg daarin slaagt. De spelers van Advocaat hadden aan een 1-1-gelijkspel bij Trinidad en Tobago genoeg voor de groepswinst.
8 uur geledenN i e u w bericht, meer informatie na 3e alinea: met meer citaten Xavi
16 uur geledenPORTO (ANP) - Titelverdediger Portugal heeft zich zondagavond als eerste geplaatst voor de kwartfinales van de Nations League, die in maart plaatsvinden. De Portugezen wonnen thuis met 2-1 van Noorwegen, dezelfde uitslag als een week eerder in Oslo. Na vier wedstrijden heeft Portugal 12 punten en kan het niet lager dan als tweede eindigen in groep 4 van de A-divisie.
18 uur geledenBAČKA TOPOLA (ANP) - In de B-divisie van de Nations League vond zondag de tweede wedstrijd in het veelbesproken tweeluik tussen Ierland en Israël plaats. De 'thuiswedstrijd' van de Ieren op neutraal terrein in Servië eindigde in 1-1. Oud-AZ-spits Troy Parrott benutte een strafschop. Dor Perez maakte gelijk voor Israël.
18 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Griekenland en Duitsland hebben zondagavond gelijkgespeeld in de Nations League. In Thessaloniki werd het 0-0. Door dat resultaat neemt Oranje, dat met 2-1 won van Servië, de leiding in groep 2 van de A-divisie over van de Grieken. Nederland en Griekenland hebben allebei 8 punten, een gelijk onderling resultaat en hetzelfde doelsaldo. Oranje gaat op basis van het aantal gemaakte doelpunten aan kop. Duitsland staat derde met 5 punten.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zondagavond het thuisduel met Servië in de Nations League met 2-1 gewonnen. Teun Koopmeiners en Joshua Zirkzee maakten in Eindhoven de doelpunten voor Oranje. Het elftal van bondscoach Xavi Hernández heeft 8 punten uit vier wedstrijden in groep 2 van de A-divisie.
19 uur geleden