Barcelona mist Frenkie de Jong ook tegen Atlético
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet het ook dinsdag in de topper tegen Atlético Madrid stellen zonder Frenkie de Jong. De middenvelder is herstellende van een spierblessure. De Jong ontbreekt in de selectie van 23 spelers die trainer Quique Setién formeerde voor het duel in Camp Nou met de nummer 3 van de Spaanse voetbalcompetitie, dat om 22.00 uur begint.
Barcelona heeft na twee remises in de afgelopen drie competitiewedstrijden de leiding in La Liga moeten afstaan aan Real Madrid. De ploeg uit de hoofdstad staat nu twee punten voor, met nog zes wedstrijden te gaan. Atlético heeft als nummer 3 van de ranglijst dertien punten achterstand op de stadgenoot en doet niet mee in de titelstrijd. De ploeg van trainer Diego Simeone kan Barcelona wel een nieuwe klap toebrengen.
Zonder De Jong presteert het Catalaanse elftal de laatste weken tegenvallend. Zaterdag liet Barcelona punten liggen bij Celta de Vigo (2-2). De Braziliaan Arthur, die op het punt staat om over te stappen naar Juventus en afgelopen weekeinde in Turijn al de medische keuring onderging, behoort wel tot de selectie van Setién. Sergi Roberto is na een blessure weer inzetbaar.
Meer uit Voetbal
XI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.
2 uur geledenCAGLIARI (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van stadgenoot Internazionale. De club van coach Massimiliano Allegri won het uitduel bij Cagliari op Sardinië met 1-0. Rafael Leão maakte in de 50e minuut het winnende doelpunt.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
13 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
15 uur geleden