Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona-middenvelder De Jong noemt uitschakeling flinke domper

Barcelona-middenvelder De Jong noemt uitschakeling flinke domper

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong van FC Barcelona wist dat zijn ploeg het met tien man lastig ging krijgen tegen Paris Saint-Germain. Na de rode kaart voor verdediger Ronald Araújo moesten de Spanjaarden nog meer dan een uur met tien man spelen tegen PSG en verloren met 4-1. "Dit is een flinke domper, omdat we volledig overtuigd waren dat we door konden gaan", zei hij tegen Movistar.

"Dat we 1-0 voor kwamen was een groot voordeel, maar als je zo veel minuten als wij met tien man moet spelen, tegen een ploeg zo goed als PSG, dan weet je dat je het heel zwaar gaat krijgen", vertelde de middenvelder.

Barcelona probeerde toen het 3-1 achter stond nog iets terug te doen, mede omdat de eerste wedstrijd in een 3-2-zege voor de Spanjaarden was geëindigd. "We hebben alles gegeven, maar uiteindelijk leverden al die inspanningen niets op. We hebben gevochten voor een resultaat, maar na de rode kaart zat het er niet in. Er zit niets anders op dan onszelf bijeen te rapen en proberen het volgend seizoen beter te doen."

Meer uit Sport

Bobsleeër Wesselink op Spelen tiende bij debuut in tweemansbob

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeër Dave Wesselink is bij zijn debuut op de Olympische Spelen in de tweemansbob als tiende geëindigd. De 26-jarige Noord-Hollander kwam na vier runs in het Cortina Sliding Centre tot een totaaltijd van 3.43,32. Daarmee was hij 3,62 seconden langzamer dan de Duitse winnaar Johannes Lochner.

7 uur geleden
Nederland blijft na zilver schaatssters vierde in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland is dinsdag bij de Olympische Spelen in het medailleklassement op de vierde plaats blijven staan. De langebaanschaatssters Joy Beune, Marijke Groenewoud en Antoinette Rijpma-de Jong eindigden op de ploegenachtervolging als tweede en bezorgden Nederland zo de zesde zilveren medaille in Milaan.

8 uur geleden
Verstappen test donderdag en vrijdagmiddag in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen komt donderdag en vrijdagmiddag in actie tijdens de laatste testdagen van de Formule 1 in Bahrein. Dat meldde zijn team Red Bull dinsdag.

9 uur geleden
Schaatsster Beune is blij dat ze medaille om de nek heeft hangen

MILAAN (ANP) - Hoewel de schaatssters genoegen moesten nemen met zilver op de ploegenachtervolging bij de Spelen van Milaan, was Joy Beune blij dat ze naar huis gaat met een medaille. "Het is zilver geworden en ik ben daar supertrots op. Ik heb iets tastbaars om mijn nek hangen", zei ze na de verloren finale tegen Canada met teamgenoten Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud.

9 uur geleden
Skeletonner Jeraskevitsj krijgt 180.000 euro van baas voetbalclub

MILAAN (ANP/RTR) - De eigenaar van de Oekraïense voetbalclub Sjachtar Donetsk heeft 180.000 euro gedoneerd aan de 27-jarige skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj. Dat deed hij omdat de sporter was gediskwalificeerd voor de Winterspelen in Milaan-Cortina vanwege het dragen van een helm met afbeeldingen van Oekraïense sporters die zijn omgekomen in de oorlog met Rusland. Dat maakte de voetbalclub dinsdag bekend.

10 uur geleden
Schaatser Bosker vertrok 'om zich op te frissen voor huldiging'

MILAAN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker vertrok voor de wedstrijd om de bronzen medaille op de ploegenachtervolging op de Spelen uit het stadion om zich op te frissen voor een eventuele huldiging. Dat vertelde de 29-jarige rijder van team Reggeborgh toen hij weer terugkeerde in het Milano Speed Skating Stadium.

10 uur geleden
Ritsma 'tevreden' met zilver en 'trots' op vierde plaats

MILAAN (ANP) - Rintje Ritsma is "tevreden" met een zilveren medaille voor de vrouwen en "trots" op de mannen die vierde zijn geëindigd. Dat zei de bondscoach van de schaatsers in Milaan bij de NOS.

11 uur geleden