Barcelona met fraaie goals langs Mallorca
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de toeschouwers in Camp Nou zaterdagavond weer getrakteerd op een voetbalshow. De Catalaanse topclub versloeg Real Mallorca met 5-2. De doelpunten waren vrijwel allemaal van grote schoonheid. Lionel Messi tekende voor zijn 35e hattrick in de Spaanse competitie en overtrof daarmee Cristiano Ronaldo, die voor Real Madrid in 34 wedstrijden minimaal drie keer scoorde.
Frenkie de Jong werd na ruim een uur spelen gewisseld. De middenvelder van Oranje had als aangever een aandeel in het mooiste doelpunt van de avond, van Luis Suárez. De spits uit Uruguay schoot de bal met de hak van zijn rechtervoet hard over de keeper van Mallorca. Barcelona heeft na vijftien competitiewedstrijden 34 punten, evenveel als Real Madrid dat eerder op de dag met 2-0 won van Espanyol. De twee aartsrivalen treffen elkaar op 18 december in Camp Nou.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
2 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
5 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de laatste weken van dit jaar niet beschikken over Naci Ünüvar. De aanvaller liep deze week tijdens de training een spierblessure op, meldt de Enschedese club.
6 uur geleden