Barcelona met fraaie goals langs Mallorca
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de toeschouwers in Camp Nou zaterdagavond weer getrakteerd op een voetbalshow. De Catalaanse topclub versloeg Real Mallorca met 5-2. De doelpunten waren vrijwel allemaal van grote schoonheid. Lionel Messi tekende voor zijn 35e hattrick in de Spaanse competitie en overtrof daarmee Cristiano Ronaldo, die voor Real Madrid in 34 wedstrijden minimaal drie keer scoorde.
Frenkie de Jong werd na ruim een uur spelen gewisseld. De middenvelder van Oranje had als aangever een aandeel in het mooiste doelpunt van de avond, van Luis Suárez. De spits uit Uruguay schoot de bal met de hak van zijn rechtervoet hard over de keeper van Mallorca. Barcelona heeft na vijftien competitiewedstrijden 34 punten, evenveel als Real Madrid dat eerder op de dag met 2-0 won van Espanyol. De twee aartsrivalen treffen elkaar op 18 december in Camp Nou.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
7 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
8 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
11 uur geleden