Barcelona met fraaie goals langs Mallorca
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de toeschouwers in Camp Nou zaterdagavond weer getrakteerd op een voetbalshow. De Catalaanse topclub versloeg Real Mallorca met 5-2. De doelpunten waren vrijwel allemaal van grote schoonheid. Lionel Messi tekende voor zijn 35e hattrick in de Spaanse competitie en overtrof daarmee Cristiano Ronaldo, die voor Real Madrid in 34 wedstrijden minimaal drie keer scoorde.
Frenkie de Jong werd na ruim een uur spelen gewisseld. De middenvelder van Oranje had als aangever een aandeel in het mooiste doelpunt van de avond, van Luis Suárez. De spits uit Uruguay schoot de bal met de hak van zijn rechtervoet hard over de keeper van Mallorca. Barcelona heeft na vijftien competitiewedstrijden 34 punten, evenveel als Real Madrid dat eerder op de dag met 2-0 won van Espanyol. De twee aartsrivalen treffen elkaar op 18 december in Camp Nou.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
16 minuten geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
3 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
4 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.
8 uur geledenMADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.
20 uur geleden