Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona met De Jong en Dest, Bakker reserve bij Paris SG

Barcelona met De Jong en Dest, Bakker reserve bij Paris SG

PARIJS (ANP) - Trainer Ronald Koeman van Barcelona heeft zijn basisteam voor de return in de Champions League tegen Paris Saint-Germain op één plaats gewijzigd. Verdediger Samuel Umtiti begint in de Franse hoofdstad op de bank. Aanvaller Ousmane Dembélé, die zaterdag in de uitwedstrijd tegen Osasuna (0-2) nog als invaller fungeerde, mag het van Koeman nu vanaf de aftrap laten zien.

Barcelona moet in Parijs een achterstand van 4-1 goedmaken. Daarom heeft Koeman voor een extra offensief ingesteld elftal gekozen. Frenkie de Jong zal niettemin waarschijnlijk op het middenveld wat meer teruggetrokken spelen, om de defensie bijstand te verlenen. Ook ex-Ajacied Sergiño Dest heeft weer een basisplaats.

Bij Paris SG ontbreekt sterspeler Neymar nog altijd. De Braziliaanse aanvaller liep begin februari een dijbeenblessure op. Ook Juan Bernat is geblesseerd. Moise Kean zit nog in isolatie na een coronabesmetting. Op de rechterflank krijgt Julian Draxler de voorkeur boven Ángel di María. Verdediger Mitchel Bakker is reserve.

FC Barcelona zorgde vier jaar geleden al eens voor een wonder tegen Paris Saint-Germain door in Camp Nou een 4-0-nederlaag in Parijs goed te maken. Het werd toen 6-1 in een wedstrijd die als La Remontada (de wederopstanding) bekendstaat.

Meer uit Voetbal

Einde seizoen voor geblesseerde Feyenoorder Sauer

ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

26 minuten geleden
Gattuso weg als bondscoach Italië na mislopen WK voetbal

ROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.

1 uur geleden
Oranje-international De Jong hervat volgende week groepstraining

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.

1 uur geleden
NEC-coach Schreuder: onzeker of Chery speelt na paspoortkwestie

NIJMEGEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder weet nog niet of zijn aanvoerder Tjaronn Chery zaterdag tegen Excelsior speelt. Dat zei de 54-jarige coach in een interview met het clubkanaal. Vanwege de zogenoemde paspoortkwestie was de international van Suriname niet meer speelgerechtigd en mocht daardoor enige tijd niet meetrainen.

1 uur geleden
Roemeense oud-bondscoach Lucescu krijgt hartaanval in ziekenhuis

BOEKAREST (ANP/DPA) - De voormalig bondscoach van Roemenië, Mircea Lucescu, heeft een dag na zijn aftreden in het ziekenhuis een hartaanval gehad. Volgens Roemeense media gebeurde dat vlak voor zijn geplande ontslag uit het ziekenhuis. Zijn toestand is momenteel stabiel en hij is bij bewustzijn, meldt het ziekenhuis in Boekarest.

2 uur geleden
PSV-coach Bosz verwerkte teleurstelling op skivakantie in Italië

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft de nederlagen tegen NEC (2-3) en Telstar verwerkt op een skivakantie in Italië. Dat vertelde hij vrijdag op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven.

2 uur geleden
Vitesse-supporters vragen KNVB om duidelijkheid over licentie

ARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse roept de KNVB op om duidelijkheid te geven in de langlopende zaak over de proflicentie van de club uit Arnhem. De vereniging kondigt voor de komende tijd "publieksvriendelijke acties" aan om de KNVB daartoe te bewegen, staat in een verklaring op de website. Wat die acties inhouden, is onduidelijk.

2 uur geleden