Barcelona mag 30.000 fans ontvangen bij competitiestart
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona mag zondagavond bijna 30.000 supporters toelaten bij de openingswedstrijd van het nieuwe voetbalseizoen in Spanje. De Catalaanse club liet weten toestemming te hebben gekregen om 30 procent van de capaciteit van Camp Nou te gebruiken. Voor het duel met Real Sociedad mogen 29.803 stoeltjes worden bezet, met inachtneming van de coronaregels.
De 'socios' waren zeventien maanden niet welkom in het stadion van Barça wegens de coronapandemie. De laatste wedstrijd met publiek was op 7 maart 2020, toevallig ook toen tegen Real Sociedad.
Wie komend weekeinde Memphis Depay en Frenkie de Jong aan het werk wil zien bij de première in La Liga moet in het bezit zijn van een seizoenskaart. 85 procent van de toegangsbewijzen gaat naar die categorie leden. Ze hebben tot woensdagavond de tijd zich schriftelijk te melden. Het restant van de tickets is bestemd voor personen aan wie de club verplichtingen heeft.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
5 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
10 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
13 uur geleden