Barcelona mag 30.000 fans ontvangen bij competitiestart
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona mag zondagavond bijna 30.000 supporters toelaten bij de openingswedstrijd van het nieuwe voetbalseizoen in Spanje. De Catalaanse club liet weten toestemming te hebben gekregen om 30 procent van de capaciteit van Camp Nou te gebruiken. Voor het duel met Real Sociedad mogen 29.803 stoeltjes worden bezet, met inachtneming van de coronaregels.
De 'socios' waren zeventien maanden niet welkom in het stadion van Barça wegens de coronapandemie. De laatste wedstrijd met publiek was op 7 maart 2020, toevallig ook toen tegen Real Sociedad.
Wie komend weekeinde Memphis Depay en Frenkie de Jong aan het werk wil zien bij de première in La Liga moet in het bezit zijn van een seizoenskaart. 85 procent van de toegangsbewijzen gaat naar die categorie leden. Ze hebben tot woensdagavond de tijd zich schriftelijk te melden. Het restant van de tickets is bestemd voor personen aan wie de club verplichtingen heeft.
Meer uit Voetbal
PADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.
5 uur geledenBOGOTÁ (ANP/RTR) - Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ismael Saibari is tijdens de Eredivisie Awards in Utrecht gekroond tot beste speler van het afgelopen seizoen. De 25-jarige middenvelder van PSV kreeg de meeste stemmen van alle achttien aanvoerders. Saibari werd voor de derde keer op rij kampioen in de Eredivisie met PSV.
6 uur geledenLILLE (ANP) - Lille OSC heeft afscheid genomen van trainer Bruno Génésio. De Franse voetbalclub meldt dat het contract van de 59-jarige trainer niet wordt verlengd.
7 uur geledenNOORDWIJK (ANP) - Het nationale elftal van Curaçao is onder grote belangstelling begonnen aan de eerste training in voorbereiding op het WK voetbal. De selectie van bondscoach Dick Advocaat begon op het veld van SJC Noordwijk aan een oefensessie voor circa achthonderd toeschouwers. Curaçao speelt zaterdag in Glasgow een oefenwedstrijd tegen Schotland.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft per direct afscheid genomen van trainer Massimiliano Allegri. De clubeigenaren grijpen fors in, want ook algemeen directeur Giorgio Furlani, sportief directeur Igli Tare en technisch directeur Geoffrey Moncada moeten vertrekken.
9 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR) - President Claudia Sheinbaum van Mexico heeft bevestigd dat de voetballers van Iran in haar land kunnen verblijven tijdens het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens Sheinbaum wilden de Verenigde Staten niet dat Iran in dat land verbleef tijdens het toernooi. Iran speelt zijn drie groepswedstrijden in de Verenigde Staten.
10 uur geleden