Barcelona mag 30.000 fans ontvangen bij competitiestart
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona mag zondagavond bijna 30.000 supporters toelaten bij de openingswedstrijd van het nieuwe voetbalseizoen in Spanje. De Catalaanse club liet weten toestemming te hebben gekregen om 30 procent van de capaciteit van Camp Nou te gebruiken. Voor het duel met Real Sociedad mogen 29.803 stoeltjes worden bezet, met inachtneming van de coronaregels.
De 'socios' waren zeventien maanden niet welkom in het stadion van Barça wegens de coronapandemie. De laatste wedstrijd met publiek was op 7 maart 2020, toevallig ook toen tegen Real Sociedad.
Wie komend weekeinde Memphis Depay en Frenkie de Jong aan het werk wil zien bij de première in La Liga moet in het bezit zijn van een seizoenskaart. 85 procent van de toegangsbewijzen gaat naar die categorie leden. Ze hebben tot woensdagavond de tijd zich schriftelijk te melden. Het restant van de tickets is bestemd voor personen aan wie de club verplichtingen heeft.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
5 uur geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
7 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
8 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
9 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
17 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
17 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
20 uur geleden