Barcelona legt Portugees vast voor volgend seizoen
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft nu al een versterking voor volgend seizoen vastgelegd. De Spaanse kampioen bereikte een akkoord met Sporting Braga over de transfer van vleugelspits Francisco Trincão. De 20-jarige Portugees komt in de zomer voor ruim 30 miljoen euro naar Camp Nou.
Trincão gaat een contract voor vijf jaar tekenen bij de club van onder anderen Frenkie de Jong en Lionel Messi. De linksbenige Portugees kwam dit seizoen in elf competitieduels voor Braga tot twee treffers. Hij veroverde onlangs met zijn club de Portugese beker.
De jeugdinternational leidde de nationale ploeg voor spelers onder 19 jaar in 2018 naar de Europese titel. Trincão werd topscorer van dat EK met vijf goals. Hij kan op alle posities voorin uit de voeten.
Barcelona deed de afgelopen dagen pogingen om nu al een nieuwe aanvaller binnen te halen, omdat Luis Suárez door een knieblessure maanden is uitgeschakeld. Vooralsnog is dat niet gelukt.
Meer uit Voetbal
WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
1 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
1 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
2 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
11 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
12 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
12 uur geleden