Barcelona legt Portugees vast voor volgend seizoen
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft nu al een versterking voor volgend seizoen vastgelegd. De Spaanse kampioen bereikte een akkoord met Sporting Braga over de transfer van vleugelspits Francisco Trincão. De 20-jarige Portugees komt in de zomer voor ruim 30 miljoen euro naar Camp Nou.
Trincão gaat een contract voor vijf jaar tekenen bij de club van onder anderen Frenkie de Jong en Lionel Messi. De linksbenige Portugees kwam dit seizoen in elf competitieduels voor Braga tot twee treffers. Hij veroverde onlangs met zijn club de Portugese beker.
De jeugdinternational leidde de nationale ploeg voor spelers onder 19 jaar in 2018 naar de Europese titel. Trincão werd topscorer van dat EK met vijf goals. Hij kan op alle posities voorin uit de voeten.
Barcelona deed de afgelopen dagen pogingen om nu al een nieuwe aanvaller binnen te halen, omdat Luis Suárez door een knieblessure maanden is uitgeschakeld. Vooralsnog is dat niet gelukt.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.
1 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.
2 uur geledenJAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
17 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
18 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
18 uur geleden