Barcelona legt Portugees vast voor volgend seizoen
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft nu al een versterking voor volgend seizoen vastgelegd. De Spaanse kampioen bereikte een akkoord met Sporting Braga over de transfer van vleugelspits Francisco Trincão. De 20-jarige Portugees komt in de zomer voor ruim 30 miljoen euro naar Camp Nou.
Trincão gaat een contract voor vijf jaar tekenen bij de club van onder anderen Frenkie de Jong en Lionel Messi. De linksbenige Portugees kwam dit seizoen in elf competitieduels voor Braga tot twee treffers. Hij veroverde onlangs met zijn club de Portugese beker.
De jeugdinternational leidde de nationale ploeg voor spelers onder 19 jaar in 2018 naar de Europese titel. Trincão werd topscorer van dat EK met vijf goals. Hij kan op alle posities voorin uit de voeten.
Barcelona deed de afgelopen dagen pogingen om nu al een nieuwe aanvaller binnen te halen, omdat Luis Suárez door een knieblessure maanden is uitgeschakeld. Vooralsnog is dat niet gelukt.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
20 minuten geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
49 minuten geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.
53 minuten geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Marten de Roon is in de ogen van Ronald Koeman de beste vervanger voor Jerdy Schouten in de WK-selectie van Oranje. De PSV'er liep begin april een zware blessure op en staat maanden aan de kant.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Ian Maatsen en Lutsharel Geertruida mogen nog een klein beetje hopen op deelname aan het wereldkampioenschap voetbal met Oranje. De verdedigers staan op een reservelijst, zei bondscoach Ronald Koeman woensdag op een persconferentie.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De selectie van het Nederlands elftal voor het komende WK is op dertien plaatsen gewijzigd ten opzichte van het EK van 2024 in Duitsland. Dat is precies de helft van de groep.
2 uur geleden