
Barcelona krijgt in eigen stadion flink pak slaag van PSG
BARCELONA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft Barcelona al in de eerste confrontatie in de achtste finales van de Champions League een enorm pak slaag gegeven. De verliezend finalist van vorig seizoen zegevierde met maar liefst 4-1 in Camp Nou. De return van 10 maart in Parijs lijkt al een formaliteit.
Kylian Mbappé was de grote man met drie treffers. Moise Kean scoorde ook voor PSG. Lionel Messi opende de score (1-0) vanaf de strafschopstip. Hij mocht van scheidsrechter Björn Kuipers een penalty nemen nadat Frenkie de Jong een klein tikje van zijn directe tegenstander Layvin Kurzawa had gekregen.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Marcus Rashford moet zich weer terug in de basisformatie van Manchester United knokken. Dat zei trainer Erik ten Hag op een persconferentie voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Bournemouth.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp kan tot dusver leven met de prestaties van Liverpool dit seizoen. "Ik denk dat we nog wel een paar punten meer hadden kunnen hebben", zei hij in de aanloop naar de uitwedstrijd van zaterdag tegen Crystal Palace. "Maar al met al staan we er goed voor."
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag is voor de derde keer verkozen tot beste trainer van de maand in de Premier League. Hij leidde zijn ploeg in november naar competitiezeges op Everton (0-3), Luton Town (1-0) en Fulham (0-1).
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kampt met grote personele problemen in aanloop naar het thuisduel van zondag met Heracles Almelo. Trainer Edward Sturing kan geen beroep doen op de geblesseerde Carlens Arcus en de geschorste Melle Meulensteen en Dominik Oroz. Davy Pröpper, Thomas Buitink, Miliano Jonathans, Fodé Fofana en Mica Pinto zijn ook nog niet fit.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala is weer inzetbaar voor Bayern München. Trainer Thomas Tuchel neemt hem op in zijn selectie voor het thuisduel van zaterdag met Eintracht Frankfurt.
3 uur geledenKERKRADE (ANP) - Uitpubliek is drie jaar lang niet meer welkom bij derby's tussen de Limburgse voetbalclubs MVV en Roda JC. Dat hebben de burgemeesters van Kerkrade en Maastricht besloten na overleg met de clubs, politie en justitie.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Uit angst voor supportersgeweld zijn er komend weekeinde bij vijf duels in de hoogste Franse voetbalcompetitie geen fans van de bezoekende club welkom. Het Franse ministerie van Binnenlandse zaken eist ook dat de tribune voor supporters van het uitspelende team zaterdag bij drie bekerduels in de Coupe de France leeg blijft.
5 uur geleden