Barcelona kijkt na ruime zeges met vertrouwen uit naar Clásico
BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona werkt met vertrouwen toe naar de uitwedstrijd tegen rivaal Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie. Drie dagen voor de Clásico versloeg het elftal van trainer Hansi Flick Bayern München in de Champions League met 4-1. Afgelopen weekend was Barcelona in La Liga al met 5-1 te sterk voor Sevilla.
"Deze overwinning is ongelooflijk", sprak Flick na het duel met zijn oude werkgever Bayern. "Bayern is een geweldig team, met fantastische spelers. Natuurlijk, als je dit soort wedstrijden wint, moet je dat vieren. Deze overwinning geeft ons vertrouwen voor de wedstrijd die zaterdag komt."
Real Madrid scoorde dinsdag in de Champions League ook veel en won, na een achterstand na een uur spelen (0-2), met 5-2 van Borussia Dortmund. "We hebben één dag minder dan Real Madrid om ons voor te bereiden op de Clásico, maar alle spelers willen deze wedstrijd spelen. We zullen ons goed voorbereiden en klaar zijn", sprak Flick.
Meer uit Voetbal
BALTIMORE (ANP) - Lionel Messi heeft zijn 899e doelpunt gemaakt in zijn illustere voetbalcarrière. De Argentijn scoorde voor Inter Miami in de met 2-1 gewonnen wedstrijd tegen DC United in Baltimore. Ruim 70.000 toeschouwers zagen Messi het doel treffen via een handig lobje.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink baalt van het ontbreken van een videoscheidsrechter bij de WK-kwalificatieduels van de voetbalsters. "In het vrouwenvoetbal ontwikkelen landen zich zo snel, in wedstrijden ligt het steeds dichter bij elkaar. Dan zou je eigenlijk wensen dat de VAR bij dit soort cruciale momenten aanwezig is", zei Veurink op zijn persconferentie na de 2-1-zege op Ierland. De gelijkmaker van de Ieren viel uit een dubieuze strafschop.
9 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in het thuisduel met Ierland met de nodige moeite de eerste zege geboekt in de WK-kwalificatie. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink won in de Utrechtse Galgenwaard met 2-1 dankzij treffers van Lineth Beerensteyn. Het winnende doelpunt viel pas in de 83e minuut.
12 uur geleden