Barcelona kijkt na ruime zeges met vertrouwen uit naar Clásico
BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona werkt met vertrouwen toe naar de uitwedstrijd tegen rivaal Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie. Drie dagen voor de Clásico versloeg het elftal van trainer Hansi Flick Bayern München in de Champions League met 4-1. Afgelopen weekend was Barcelona in La Liga al met 5-1 te sterk voor Sevilla.
"Deze overwinning is ongelooflijk", sprak Flick na het duel met zijn oude werkgever Bayern. "Bayern is een geweldig team, met fantastische spelers. Natuurlijk, als je dit soort wedstrijden wint, moet je dat vieren. Deze overwinning geeft ons vertrouwen voor de wedstrijd die zaterdag komt."
Real Madrid scoorde dinsdag in de Champions League ook veel en won, na een achterstand na een uur spelen (0-2), met 5-2 van Borussia Dortmund. "We hebben één dag minder dan Real Madrid om ons voor te bereiden op de Clásico, maar alle spelers willen deze wedstrijd spelen. We zullen ons goed voorbereiden en klaar zijn", sprak Flick.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.
2 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.
4 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.
6 uur geleden