Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona kan ook na vertrek trainer Koeman niet winnen

Barcelona kan ook na vertrek trainer Koeman niet winnen

BARCELONA (ANP) - Ook zonder de ontslagen coach Ronald Koeman heeft Barcelona in de Spaanse competitie niet kunnen winnen. Tegen Deportivo Alavés speelde het elftal van interim-trainer Sergi Barjuán gelijk, 1-1.

Memphis Depay zette Barcelona kort na rust op voorsprong met een fraai schot vanaf de rand van het strafschopgebied. Luis Rioja maakte 3 minuten later alweer gelijk.

Koeman werd enkele dagen geleden ontslagen, na de midweekse nederlaag in de competitie bij Rayo Vallecano. Volgens Spaanse media wordt oud-speler Xavi zijn opvolger.

Depay had een basisplaats bij Barcelona. Frenkie de Jong ontbrak wegens een blessure. Luuk de Jong bleef op de bank. De net van een blessure herstelde spits Sergio Agüero, die moeilijk ademde, viel al voor rust uit bij Barcelona.

Meer uit Voetbal

NEC neemt tweede plaats over van Feyenoord na zege op Heracles

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.

1 uur geleden
Barcelona boekt simpele zege dankzij Lewandowski en Lamine Yamal

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.

1 uur geleden
Koploper Arsenal maakt geen fout tegen Sunderland

LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.

1 uur geleden
Dortmund houdt druk op Bayern dankzij late zege op Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Borussia Dortmund heeft het Bundesligaduel met VfL Wolfsburg nipt gewonnen: 1-2. Aanvaller Serhou Guirassy uit Guinee maakte in de 87e minuut het winnende doelpunt voor de nummer 2. Daardoor houdt Dortmund koploper Bayern München in zicht. De achterstand is 3 punten, Bayern komt zondag nog in actie tegen nummer 3 Hoffenheim.

1 uur geleden
Bij Feyenoord vertrokken Larin debuteert sterk voor Southampton

SOUTHAMPTON (ANP) - Cyle Larin is succesvol gedebuteerd voor Southampton. De bij Feyenoord vertrokken aanvaller mocht invallen in het thuisduel met Watford in de Championship en maakte het winnende doelpunt (1-0).

3 uur geleden
United slaat toe na zesde rode kaart Romero bij Spurs

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.

4 uur geleden
Barcelona trekt zich terug uit Super League

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.

6 uur geleden