Barcelona is verdediger Umtiti weer kwijt
BARCELONA (ANP) - De Franse verdediger Samuel Umtiti van FC Barcelona blijft maar tobben met fysieke problemen. De 26-jarige Umtiti, die in 2018 met Frankrijk de wereldtitel veroverde, heeft opnieuw last van een knie. Hij moet volgens de medische staf van Barcelona voorlopig rust houden.
Umtiti kwam dit seizoen door diverse blessures pas dertien keer in actie in de Spaanse voetbalcompetitie. De Fransman is normaal gesproken een vaste waarde bij Barcelona. Umtiti had vorige week een basisplaats tegen Celta, maar hij hield knieklachten over aan het duel in Vigo dat in 2-2 eindigde.
Het rommelt flink bij de Catalaanse club, die teleurstellend presteert sinds het seizoen is hervat na een onderbreking van drie maanden vanwege de coronacrisis. In de laatste vier competitiewedstrijden moest Barcelona drie keer genoegen nemen met een gelijkspel. De ploeg van de geblesseerde Frenkie de Jong staat nu in La Liga vier punten achter op koploper Real Madrid.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.
7 uur geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
9 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
10 uur geleden