Barcelona is ook Sergi Roberto voorlopig kwijt
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona mist zaterdagavond middenvelder Sergi Roberto in de competitiewedstrijd tegen Alavés . De 29-jarige Spaanse international heeft een spier in zijn rechterdijbeen verrekt en is voorlopig uitgeschakeld, meldt de Catalaanse club. De aan een hamstring geblesseerde Frenkie de Jong ontbreekt ook nog in de selectie van interim-coach Sergi Barjuán.
Het thuisduel met Alavés is de eerste wedstrijd met Barjuán op de bank. Hij vervangt tijdelijk de ontslagen coach Ronald Koeman. Naar verwachting wordt binnenkort Xavi als opvolger gepresenteerd.
Barcelona staat negende in La Liga met 15 punten. Koploper is Real Sociedad met 24 punten.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
4 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
4 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
6 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
9 uur geleden