Barcelona in eerste halve finale beker onderuit (2-0) bij Sevilla
SEVILLA (ANP) - FC Barcelona is ver verwijderd van een plek in de finale van de Spaanse beker. Trainer Ronald Koeman zag zijn elftal woensdag in de halve eindstrijd met 2-0 verliezen bij Sevilla. De return in Barcelona is begin maart.
Lionel Messi kreeg na ruim tien minuten spelen de eerste kans om Barcelona op voorsprong te zetten. Doelman Yassine Bono redde met zijn been op de inzet van de Argentijn, die zondag in de met 3-2 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis nog trefzeker was.
Sevilla was even later aan de overkant wel succesvol. Jules Koundé begon in de 25e minuut op eigen helft aan een dribbel, kreeg de bal in de tussentijd na een korte pass op enkele ploeggenoten terug, en rondde zijn lange solo af met een geplaatst schot in de hoek: 1-0.
Ook in de beginfase van de tweede helft was de eerste grote kans voor Barcelona. Na een combinatie met Frenkie de Jong strandde Messi in de 54e minuut opnieuw op de doelman. Sevilla hield stand en verdubbelde de voorsprong kort voor tijd zelfs. Ivan Rakitic ontsnapte tegen zijn oude werkgever aan de buitenspelval en schoot de 2-0 binnen.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
4 uur geleden