Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona in eerste halve finale beker onderuit (2-0) bij Sevilla

Barcelona in eerste halve finale beker onderuit (2-0) bij Sevilla

SEVILLA (ANP) - FC Barcelona is ver verwijderd van een plek in de finale van de Spaanse beker. Trainer Ronald Koeman zag zijn elftal woensdag in de halve eindstrijd met 2-0 verliezen bij Sevilla. De return in Barcelona is begin maart.

Lionel Messi kreeg na ruim tien minuten spelen de eerste kans om Barcelona op voorsprong te zetten. Doelman Yassine Bono redde met zijn been op de inzet van de Argentijn, die zondag in de met 3-2 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis nog trefzeker was.

Sevilla was even later aan de overkant wel succesvol. Jules Koundé begon in de 25e minuut op eigen helft aan een dribbel, kreeg de bal in de tussentijd na een korte pass op enkele ploeggenoten terug, en rondde zijn lange solo af met een geplaatst schot in de hoek: 1-0.

Ook in de beginfase van de tweede helft was de eerste grote kans voor Barcelona. Na een combinatie met Frenkie de Jong strandde Messi in de 54e minuut opnieuw op de doelman. Sevilla hield stand en verdubbelde de voorsprong kort voor tijd zelfs. Ivan Rakitic ontsnapte tegen zijn oude werkgever aan de buitenspelval en schoot de 2-0 binnen.

Meer uit Voetbal

PSV'er Xhemaili schiet Zwitserland naar kwartfinales EK

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is op het Europees kampioenschap voetbal ternauwernood aan uitschakeling ontsnapt. Het gastland speelde in de laatste groepswedstrijd gelijk tegen Finland (1-1) en eindigde daardoor op de tweede plaats in poule A, achter Noorwegen.

3 uur geleden
Vitesse: beroep tegen besluit KNVB 'ligt in lijn der verwachting'

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.

16 uur geleden
KNVB trekt licentie betaald voetbal Vitesse in

ZEIST (ANP) - De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB heeft besloten de licentie van betaaldvoetbalorganisatie Vitesse per 11 juli in te trekken. De club uit Arnhem heeft structureel en over een langere periode het licentiesysteem omzeild en ondermijnd en blijft dat volgens de licentiecommissie nog steeds doen. Vitesse kan in beroep tegen het besluit.

16 uur geleden
Voetbalsters klopten Frankrijk tien jaar geleden voor het laatst

THUN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zondag waarschijnlijk een ruime zege nodig op Frankrijk voor een plek in de kwartfinales van het EK, maar de laatste overwinning op de Fransen dateert van tien jaar geleden. Drie jaar geleden waren 'Les Bleues', na verlenging, al verantwoordelijk voor de uitschakeling van titelhouder Oranje in de kwartfinales van het EK in Engeland.

16 uur geleden
Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf

AMSTERDAM (ANP) - Christian Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf. De 22-jarige Deense aanvaller slaagde er de afgelopen seizoenen niet in een basisplaats te bemachtigen bij de club uit Amsterdam.

17 uur geleden
Advocaat verlengt contract als bondscoach Curaçao tot eind 2025

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat blijft voorlopig bondscoach van Curaçao. De 77-jarige Nederlander heeft zijn deze maand aflopende contract verlengd tot het einde van dit jaar. Dat meldt de voetbalbond van Curaçao.

18 uur geleden
Heitinga wil 'vermakelijk' voetbal spelen met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga wil dat Ajax aanvallender speelt dan het afgelopen seizoen. "Marcel en ik staan voor voetbal dat goed bij Ajax past", doelde hij tijdens een persconferentie op zijn assistent Keizer. "We willen vermakelijk voetbal spelen. Daar mogen jullie mij op afrekenen."

18 uur geleden