Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona heeft al twee spelers voor volgend seizoen vastgelegd

Barcelona heeft al twee spelers voor volgend seizoen vastgelegd

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste twee aanwinsten voor volgend seizoen al vastgelegd. Voorzitter Joan Laporta zei in een interview op het Catalaanse radiostation RAC1 dat het gaat om twee spelers die komende zomer transfervrij zijn, zonder hun namen te willen noemen. Alles wijst erop dat het gaat om de Deense verdediger Andreas Christensen en middenvelder Franck Kessié uit Ivoorkust.

"We hebben twee spelers met aflopende contracten vastgelegd", zei Laporta. "Dat zouden heel goed een centrale verdediger en een centrale middenvelder kunnen zijn, ja."

Christensen (Chelsea) en Kessié (AC Milan), beiden 25 jaar, worden al langer in verband gebracht met Barcelona. Ook Ajax-verdediger Noussair Mazraoui praat met de Catalaanse club van onder anderen Frenkie de Jong, Memphis Depay en Luuk de Jong. De Marokkaanse rechtsback weigert zijn aflopende contract in Amsterdam te verlengen en staat in de belangstelling van heel wat grote clubs. Naar verluidt hebben ook Bayern München en AC Milan interesse in de 24-jarige Mazraoui.

Barcelona hoopt volgens Laporta ook de Braziliaanse international Raphinha te kunnen overnemen van Leeds United. Een transfer van Erling Haaland of Kylian Mbappé lijkt uitgesloten, ook gezien de beperkte financiële mogelijkheden van Barcelona. "We kunnen niet voldoen aan hun voorwaarden. Als ze geen zin hebben om te komen, dan wordt het moeilijk", aldus Laporta.

Meer uit Voetbal

Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

5 uur geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

6 uur geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

7 uur geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

8 uur geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

8 uur geleden
Guardiola wil Rodri na blessure snel weer speelminuten geven

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.

9 uur geleden
Real Madrid begint nieuwe jaar zonder geblesseerde Mbappé

MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.

10 uur geleden