Barcelona heeft al twee spelers voor volgend seizoen vastgelegd
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste twee aanwinsten voor volgend seizoen al vastgelegd. Voorzitter Joan Laporta zei in een interview op het Catalaanse radiostation RAC1 dat het gaat om twee spelers die komende zomer transfervrij zijn, zonder hun namen te willen noemen. Alles wijst erop dat het gaat om de Deense verdediger Andreas Christensen en middenvelder Franck Kessié uit Ivoorkust.
"We hebben twee spelers met aflopende contracten vastgelegd", zei Laporta. "Dat zouden heel goed een centrale verdediger en een centrale middenvelder kunnen zijn, ja."
Christensen (Chelsea) en Kessié (AC Milan), beiden 25 jaar, worden al langer in verband gebracht met Barcelona. Ook Ajax-verdediger Noussair Mazraoui praat met de Catalaanse club van onder anderen Frenkie de Jong, Memphis Depay en Luuk de Jong. De Marokkaanse rechtsback weigert zijn aflopende contract in Amsterdam te verlengen en staat in de belangstelling van heel wat grote clubs. Naar verluidt hebben ook Bayern München en AC Milan interesse in de 24-jarige Mazraoui.
Barcelona hoopt volgens Laporta ook de Braziliaanse international Raphinha te kunnen overnemen van Leeds United. Een transfer van Erling Haaland of Kylian Mbappé lijkt uitgesloten, ook gezien de beperkte financiële mogelijkheden van Barcelona. "We kunnen niet voldoen aan hun voorwaarden. Als ze geen zin hebben om te komen, dan wordt het moeilijk", aldus Laporta.
Meer uit Voetbal
PUEBLA (ANP) - Spanje heeft zijn laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK voetbal gewonnen van Peru. In de Mexicaanse stad Puebla werd het 3-1 voor de regerend Europees kampioen.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - De reserves van het Nederlands elftal hebben een trainingswedstrijd tegen de tweede keus van Oezbekistan verloren. Ze gingen met 2-1 onderuit in een leeg Icahn Stadium in New York.
8 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.
9 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."
9 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creëren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.
9 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.
9 uur geleden