Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona geeft Ajax het goede voorbeeld tegen Getafe

Barcelona geeft Ajax het goede voorbeeld tegen Getafe

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft Ajax het goede voorbeeld gegeven. De kampioen van Spanje boekte voor eigen publiek een benauwde zege op Getafe: 2-1.

Antoine Griezmann en Sergi Roberto maakten voor rust de doelpunten voor Barcelona, dat in punten gelijk kwam met Real Madrid. De koploper neemt het zondag op tegen Celta de Vigo. Ángel scoorde in de 66e minuut als invaller fraai voor Getafe. De doelpuntenmaker staat in de belangstelling van Barcelona, dat nog een vervanger voor de langdurig geblesseerde Ousmana Dembélé mag aantrekken.

Getafe ontvangt Ajax donderdag voor het eerste duel in de zestiende finales van de Europa League. De return volgt een week later in de Johan Cruijff ArenA. Getafe maakte het Barcelona erg lastig. De nummer 3 van La Liga durfde het soms aan de thuisploeg al vroeg onder druk te zetten. De club met de meeste overtredingen in de Spaanse competitie dacht al vroeg in de wedstrijd op voorsprong te komen. De treffer van Allan Nyom werd op advies van de videoscheidsrechter afgekeurd. Na de 2-1 van Ángel kwam Getafe nog dicht bij de gelijkmaker.

Frenkie de Jong speelde de hele wedstrijd voor Barcelona.

Meer uit Voetbal

Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

1 uur geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

2 uur geleden
Trainer Kuijt wil contract bij FC Dordrecht verlengen

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."

3 uur geleden
Juventus wint van Genoa en passeert doelman Bijlow tweemaal

TURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.

4 uur geleden
ADO Den Haag officieus kampioen na zege op FC Eindhoven

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.

5 uur geleden
Bayern-spits Kane lijkt op tijd fit voor kraker tegen Real Madrid

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.

11 uur geleden
Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

15 uur geleden