Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona gaat na gelijkspel tegen Eibar in mineur het jaar uit

Barcelona gaat na gelijkspel tegen Eibar in mineur het jaar uit

BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman heeft de eerste helft van het seizoen teleurstellend afgesloten met FC Barcelona. Zonder de geblesseerde Lionel Messi zag hij zijn ploeg in eigen stadion ook punten verspelen tegen het laaggeklasseerde Eibar (1-1).

Barcelona gaat als nummer 6 van La Liga het nieuwe jaar in. Koploper Atlético Madrid neemt woensdag een voorsprong van 10 punten als het Getafe verslaat.

Koeman hoopt dat er in een korte winterstop toch nog geld is voor versterkingen. In de zomer was er onvoldoende geld om Memphis Depay, Georginio Wijnaldum of Eric Garcia aan te trekken. Het zal sowieso nog wel even onrustig blijven bij Barcelona. Want op 24 januari kiezen de leden van de club een nieuwe voorzitter, die vervolgens gaat proberen zijn beloften waar te maken.

Spelverloop

Martin Braithwaite miste in 8e minuut een strafschop voor Barcelona en zag even later een treffer wegens buitenspel afgekeurd. Eibar nam in de 57e minuut de leiding door een treffer van Kike García (0-1). Ousmane Dembélé maakte in de 67e minuut gelijk.

Frenkie de Jong speelde de hele wedstrijd voor Barcelona. Zijn ploeggenoot Sergiño Dest werd in de rust gewisseld. Philippe Coutinho mocht invallen bij Barcelona maar viel geblesseerd uit met een knieblessure.

Meer uit Voetbal

Spaanse spits Aghehowa lijkt door blessure WK voetbal te missen

PORTO (ANP/RTR) - De Spaanse international Samu Aghehowa lijkt niet op tijd fit te zijn voor het WK voetbal van deze zomer. De 21-jarige aanvaller van FC Porto liep maandag een kruisbandblessure op tijdens het gelijkspel tegen Sporting Portugal (1-1).

23 minuten geleden
Timber en De Lange zien trainer De Zerbi vertrekken bij Marseille

MARSEILLE (ANP/AFP) - Olympique Marseille heeft "in onderling overleg" afscheid genomen van trainer Roberto De Zerbi. Dat meldde de club van de Nederlanders Quinten Timber en Jeffrey de Lange. De nummer 4 van Frankrijk verloor zondag 'Le Classique' tegen Paris Saint-Germain met 5-0.

2 uur geleden
Chelsea geeft 2-0-voorsprong weg en speelt gelijk tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de thuiswedstrijd tegen Leeds United genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De nummer 5 van de Premier League zag op Stamford Bridge de bezoekers in het laatste kwart van het duel terugkomen van een 2-0-achterstand: 2-2.

12 uur geleden
Slot beleeft 'zwaarste seizoen' met 'ondermaats' Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."

20 uur geleden
Fortuna Sittard lijft ervaren doelman Marsman in

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.

23 uur geleden
PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

1 dag geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

1 dag geleden