Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona en Getafe eindigen doelpuntloos gelijkspel met tien man

Barcelona en Getafe eindigen doelpuntloos gelijkspel met tien man

GETAFE (ANP) - FC Barcelona is er niet in geslaagd om de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen te winnen. De Spaanse landskampioen bleef in een vervelende wedstrijd op een doelpuntloos gelijkspel steken bij Getafe. Beide ploegen eindigden het duel met tien man, terwijl ook Barcelona-trainer Xavi werd weggestuurd.

De Catalaanse ploeg had het de gehele wedstrijd lastig met Getafe, de nummer 15 van vorig seizoen. De defensief ingestelde thuisploeg bezondigde zich aan de nodige overtredingen en zorgde ervoor dat de ploeg van Xavi nooit in zijn spel kwam. De bezoekers hadden bovendien geluk dat Juanmi Latasa een grote kans in de 4e minuut miste.

Barcelona, dat speelde met Frenkie de Jong en de debutanten Oriol Romeu en Ilkay Gündogan, moest het hebben van spelhervattingen en individuele acties. Romeu zag in de eerste helft een schot voorlangs gaan, waarna een rebound na een schot van Raphinha via een verdediger op de paal plofte. Het was een van de laatste acties van de gefrustreerde Braziliaan, die in de 42e minuut rood zag na het uitdelen van een klap.

Ook in de tweede helft was er weinig sprake van goed voetbal. Wel vielen er nog twee rode kaarten. Na een klein uur werd Getafe-aanvaller Jaime Mata met zijn tweede gele kaart weggestuurd, waarna even later Xavi ook de tribunes moest opzoeken na commentaar op de leiding. Diep in de blessuretijd leek Barcelona-verdediger Ronald Araújo nog aanspraak te maken op een strafschop, maar een eerdere handsbal van Gavi weerhield de scheidsrechter van het wijzen naar de stip.

Meer uit Voetbal

Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

1 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

1 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

7 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

11 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

11 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

14 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

14 uur geleden