Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona eist vertrek voorzitter La Liga na beschuldigingen

Barcelona eist vertrek voorzitter La Liga na beschuldigingen

BARCELONA (ANP) - Barcelona heeft voorzitter Javier Tebas van La Liga, de organisator van de hoogste Spaanse voetbalcompetitie, opgeroepen te vertrekken. Volgens de club zou de official valse beschuldigingen hebben geuit richting Barcelona, in een al enige tijd spelend schandaal met betrekking tot omkoping van een belangrijke official van de toenmalige scheidsrechterscommissie.

Tebas zou een brief hebben geschreven aan het Spaanse Openbaar Ministerie waarin hij bewijsmateriaal voor de beschuldigingen aanlevert. Volgens Barcelona zijn de bewijzen echter vals. Barcelona wil iedereen die probeert de club in diskrediet te brengen in deze zaak voor de rechter slepen.

Het Openbaar Ministerie klaagde Barcelona eerder aan voor betalingen aan een bedrijf dat in handen was van een voormalige official van de scheidsrechterscommissie in Spanje. De oud-voorzitters Josep Maria Bartomeu en Sandro Rosell zouden zich daarmee volgens het OM schuldig hebben gemaakt aan omkoping. De betreffende arbiter is José Maria Enriquez Negreira. Het zou gaan om betalingen tussen 2001 en 2018 van in totaal 6,5 miljoen euro.

Meer uit Voetbal

Zulte Waregem terug in hoogste klasse Belgisch voetbal

WAREGEM (ANP/Belga) - Zulte Waregem is kampioen geworden op het tweede niveau in België en keert na twee jaar terug in de hoogste klasse van het Belgische voetbal. De ploeg versloeg in een rechtstreeks duel om de titel RWDM met 2-1.

4 uur geleden
SC Cambuur verspeelt punten bij Helmond Sport

HELMOND (ANP) - SC Cambuur heeft verzuimd de derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie over te nemen. De ploeg van coach Henk de Jong kwam bij Helmond Sport niet verder dan 1-1.

5 uur geleden
Vitesse in beroep tegen straf van 3 punten in mindering

ARNHEM (ANP) - Vitesse blijft het oneens met de licentiecommissie. De club tekent beroep aan tegen de straf van 3 punten aftrek die het vorige week kreeg.

9 uur geleden
AZ-coach Martens probeert zich af te sluiten voor pessimisme

ZEIST (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens probeert zich in aanloop naar de bekerfinale af te sluiten voor de negatieve en pessimistische geluiden. Veel Alkmaarse supporters geloven er na een slechte reeks niet in dat hun club maandag Go Ahead Eagles verslaat. AZ won in de Eredivisie eind februari voor het laatst en behaalde de laatste zes duels maar 3 punten.

10 uur geleden
Trainer Simonis blij dat Go Ahead onlangs al in De Kuip speelde

ZEIST (ANP) - Go Ahead Eagles-trainer Paul Simonis is er blij mee dat zijn elftal eind maart een uitwedstrijd tegen Feyenoord speelde. Hij denkt dat zijn jonge elftal daardoor maandag tijdens de bekerfinale wat minder druk ervaart van het spelen in De Kuip.

10 uur geleden
FC Utrecht wil na goed resultaat tegen Ajax naar boven kijken

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht voelt zich klaar voor de thuiswedstrijd van zondag tegen Ajax. "We hebben een aardig buffer geslagen met de nummer 5 van de ranglijst" , zei trainer Ron Jans. " Nu moeten we maar kijken of er meer in het vat zit."

10 uur geleden
Go Ahead-aanvoerder Deijl blijft weg bij favorietenrol in finale

ZEIST (ANP) - Aanvoerder Mats Deijl van Go Ahead Eagles vindt niet dat zijn elftal favoriet is om maandag de bekerfinale te winnen. "AZ is de grotere club, met meer historie en betere financiën. Voor ons is het allemaal nieuw, al kan dat ook positief werken. Het lijkt mij vanzelfsprekend dat AZ favoriet is, al is het wel een compliment dat mensen dat anders zien", zei Deijl op de sportcampus van de KNVB in Zeist.

10 uur geleden