Barcelona-doelman Ter Stegen laat zich opereren aan rug
BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona-doelman Marc-André ter Stegen laat zich opereren aan zijn rug. Dat heeft zijn club bevestigd, zonder een termijn te plakken op zijn herstel. Spaanse media houden het erop dat de Duitser zo'n twee maanden nodig heeft om te herstellen.
Ter Stegen (31) heeft al een tijdje last van zeurende pijn in de rug en miste al wat wedstrijden voor de Catalaanse club en het Duitse elftal. Ook zondag ontbrak hij in het door Barcelona met 1-0 gewonnen duel met Atlético Madrid. Hij werd vervangen door Iñaki Peña.
"Ter Stegen wordt de komende dagen geopereerd om zijn lage rugpijn te behandelen", meldt Barcelona in een verklaring. De doelman zelf voegde er op Instagram aan toe dat "na intensieve gesprekken met de medische staf van de club en verschillende experts" besloten is tot een operatie over te gaan. "Ik ben ervan ondersteboven, maar het is de enige juiste beslissing om in de best mogelijke omstandigheden terug te kunnen komen bij mijn club en het (Duitse) nationale team", voegde hij eraan toe.
Sinds de blessure van Manuel Neuer was Ter Stegen eerste keus in de Duitse ploeg.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
11 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
12 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
18 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
20 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden