Barcelona-doelman Ter Stegen laat zich opereren aan rug
BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona-doelman Marc-André ter Stegen laat zich opereren aan zijn rug. Dat heeft zijn club bevestigd, zonder een termijn te plakken op zijn herstel. Spaanse media houden het erop dat de Duitser zo'n twee maanden nodig heeft om te herstellen.
Ter Stegen (31) heeft al een tijdje last van zeurende pijn in de rug en miste al wat wedstrijden voor de Catalaanse club en het Duitse elftal. Ook zondag ontbrak hij in het door Barcelona met 1-0 gewonnen duel met Atlético Madrid. Hij werd vervangen door Iñaki Peña.
"Ter Stegen wordt de komende dagen geopereerd om zijn lage rugpijn te behandelen", meldt Barcelona in een verklaring. De doelman zelf voegde er op Instagram aan toe dat "na intensieve gesprekken met de medische staf van de club en verschillende experts" besloten is tot een operatie over te gaan. "Ik ben ervan ondersteboven, maar het is de enige juiste beslissing om in de best mogelijke omstandigheden terug te kunnen komen bij mijn club en het (Duitse) nationale team", voegde hij eraan toe.
Sinds de blessure van Manuel Neuer was Ter Stegen eerste keus in de Duitse ploeg.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
5 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
6 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
9 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
1 dag geleden