Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona-coach Xavi: zege op Real kan dynamiek veranderen

Barcelona-coach Xavi: zege op Real kan dynamiek veranderen

MADRID (ANP) - FC Barcelona-coach Xavi hechtte grote waarde aan de ruime overwinning van zijn ploeg bij Real Madrid (0-4). "Het kan de dynamiek van het heden en de toekomst veranderen", zei Xavi na de winst van zijn eerste Clásico als trainer. "We hadden heel veel kansen en waren veel beter dan Madrid, echt superieur. We verdienden het om zo veel doelpunten te scoren."

Xavi dacht te kunnen zeggen dat Barcelona weer terug is. "Dit is het juiste pad. Vandaag hebben we laten zien dat we kunnen strijden tegen een goed Real Madrid dat in vorm is in hun eigen stadion. Dit is een geweldige prestatie die ons moed geeft voor de toekomst van ons project. Het was belangrijk om een einde aan de reeks nederlagen te maken, aan de negatieve energie waar de club doorheen ging. Dit is een boost voor ons vertrouwen en we zullen verder groeien."

Barcelona overklaste de koploper van La Liga in Estadio Santiago Bernabéu door doelpunten van Pierre-Emerick Aubameyang (2), Ronald Araújo en Ferran Torres. Xavi zei dat hij niet alleen had genoten omdat hij de coach van Barcelona is. "Ik ben ook al mijn leven lang supporter van de club. Dus avonden als deze vergeet je nooit."

Meer uit Voetbal

Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

1 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

7 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

9 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

10 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

11 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

19 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

19 uur geleden