Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona-coach Xavi: zege op Real kan dynamiek veranderen

Barcelona-coach Xavi: zege op Real kan dynamiek veranderen

MADRID (ANP) - FC Barcelona-coach Xavi hechtte grote waarde aan de ruime overwinning van zijn ploeg bij Real Madrid (0-4). "Het kan de dynamiek van het heden en de toekomst veranderen", zei Xavi na de winst van zijn eerste Clásico als trainer. "We hadden heel veel kansen en waren veel beter dan Madrid, echt superieur. We verdienden het om zo veel doelpunten te scoren."

Xavi dacht te kunnen zeggen dat Barcelona weer terug is. "Dit is het juiste pad. Vandaag hebben we laten zien dat we kunnen strijden tegen een goed Real Madrid dat in vorm is in hun eigen stadion. Dit is een geweldige prestatie die ons moed geeft voor de toekomst van ons project. Het was belangrijk om een einde aan de reeks nederlagen te maken, aan de negatieve energie waar de club doorheen ging. Dit is een boost voor ons vertrouwen en we zullen verder groeien."

Barcelona overklaste de koploper van La Liga in Estadio Santiago Bernabéu door doelpunten van Pierre-Emerick Aubameyang (2), Ronald Araújo en Ferran Torres. Xavi zei dat hij niet alleen had genoten omdat hij de coach van Barcelona is. "Ik ben ook al mijn leven lang supporter van de club. Dus avonden als deze vergeet je nooit."

Meer uit Voetbal

Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

6 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

6 uur geleden
Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

8 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

16 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

18 uur geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

1 dag geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

1 dag geleden