Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona-coach Xavi prijst jonge spelers na zege op PSG

Barcelona-coach Xavi prijst jonge spelers na zege op PSG

PARIJS (ANP) - Trainer Xavi van FC Barcelona prees zijn elftal na de 3-2-zege op Paris Saint-Germain in de eerste kwartfinale van de Champions League in Parijs. De coach had vooral lovende woorden over de jonge spelers Pau Cubarsí, Lamine Yamal en invaller Fermin Lopez. "Alle lof aan de jeugdopleiding dat Cubarsí, Lamine en Fermin, die dit seizoen nieuw is in het eerste elftal, hier klaar waren om te spelen", zei Xavi tegen TNT Sports.

De coach wil zich na de uitzege echter nog niet rijk rekenen. "Er moet nog een wedstrijd gespeeld worden en Parijs blijft op dit moment een van de beste ploegen in Europa. Ik denk dat PSG nog altijd de favoriet is om door te gaan. Ze hebben een geweldige ploeg. We zijn erin geslaagd om ze gedeeltelijk tegen te houden."

Xavi liet weten heel trots op de spelers te zijn. "Dit was een belangrijke overwinning. Winnen in een uitwedstrijd in de Champions League is speciaal. We hebben het goed gedaan, vooral in de verdediging en in tactisch opzicht. Pedri kwam er nog in en hielp goed en Andreas Christensen hielp door te scoren uit een corner."

Meer uit Voetbal

Oud-international Poortvliet tijdelijk hoofdtrainer FC Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Oud-international Jan Poortvliet is tijdelijk toegetreden tot de technische staf van FC Eindhoven. De club uit de eerste divisie mist hoofdcoach Maurice Verberne, die anderhalve week geleden een been heeft gebroken.

25 minuten geleden
Coach Slot ziet Real Madrid het beste in Liverpool bovenhalen

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.

4 uur geleden
PSV-coach Bosz niet te spreken over optreden ploeg bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).

13 uur geleden
Sterk Liverpool verslaat Real Madrid in Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.

14 uur geleden
Invaller Pepi redt punt voor tegenvallend PSV bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.

14 uur geleden
Arsenal wint bij Slavia Praag ook vierde duel in Champions League

PRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.

15 uur geleden
PSV-trainer Bosz houdt tegen Olympiakos vast aan spits Til

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.

17 uur geleden