Barcelona-coach Koeman ook tegen Atlético op de tribune
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-coach Ronald Koeman moet ook zaterdag in de topper tegen Atlético Madrid toekijken vanaf de tribune. De Nederlander ging in beroep tegen een schorsing van twee duels wegens belediging van de arbitrage. Zondag ontbrak hij tegen Valencia en werden zijn taken waargenomen door assistent Alfred Schreuder. Het kort voor dat duel aangetekende beroep tegen de straf werd woensdag door de Spaanse voetbalbond afgewezen.
Koeman werd in het verloren duel met Granada (1-2) van het veld gestuurd nadat hij 'wat een figuur' had geroepen, doelend op de vierde official, nadat hij een waarschuwing had ontvangen voor zijn gedrag langs de lijn. De Spaanse bond schorste hem voor twee duels. Daardoor ontbrak hij op de bank bij de 3-2-overwinning in en tegen Valencia. Zaterdag neemt Schreuder het opnieuw over wanneer koploper Atlético op bezoek komt in Camp Nou. Het gat tussen beide ploegen bedraagt 2 punten. Real Madrid heeft net zo veel punten als Barcelona, maar staat tweede op basis van het onderlinge resultaat. Real speelt zondag tegen Sevilla, de nummer 4 in La Liga.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.
5 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.
10 uur geledenROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.
12 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.
14 uur geledenMARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.
15 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - Thibaut Courtois is blij met Mark van Bommel als nieuwe bondscoach van de Belgische voetballers. Dat zei de doelman van Real Madrid tegen journalisten tijdens een sponsorevenement.
1 dag geleden