Barcelona-coach Koeman ook tegen Atlético op de tribune
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-coach Ronald Koeman moet ook zaterdag in de topper tegen Atlético Madrid toekijken vanaf de tribune. De Nederlander ging in beroep tegen een schorsing van twee duels wegens belediging van de arbitrage. Zondag ontbrak hij tegen Valencia en werden zijn taken waargenomen door assistent Alfred Schreuder. Het kort voor dat duel aangetekende beroep tegen de straf werd woensdag door de Spaanse voetbalbond afgewezen.
Koeman werd in het verloren duel met Granada (1-2) van het veld gestuurd nadat hij 'wat een figuur' had geroepen, doelend op de vierde official, nadat hij een waarschuwing had ontvangen voor zijn gedrag langs de lijn. De Spaanse bond schorste hem voor twee duels. Daardoor ontbrak hij op de bank bij de 3-2-overwinning in en tegen Valencia. Zaterdag neemt Schreuder het opnieuw over wanneer koploper Atlético op bezoek komt in Camp Nou. Het gat tussen beide ploegen bedraagt 2 punten. Real Madrid heeft net zo veel punten als Barcelona, maar staat tweede op basis van het onderlinge resultaat. Real speelt zondag tegen Sevilla, de nummer 4 in La Liga.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
4 uur geleden