Barcelona-coach Koeman ook tegen Atlético op de tribune
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-coach Ronald Koeman moet ook zaterdag in de topper tegen Atlético Madrid toekijken vanaf de tribune. De Nederlander ging in beroep tegen een schorsing van twee duels wegens belediging van de arbitrage. Zondag ontbrak hij tegen Valencia en werden zijn taken waargenomen door assistent Alfred Schreuder. Het kort voor dat duel aangetekende beroep tegen de straf werd woensdag door de Spaanse voetbalbond afgewezen.
Koeman werd in het verloren duel met Granada (1-2) van het veld gestuurd nadat hij 'wat een figuur' had geroepen, doelend op de vierde official, nadat hij een waarschuwing had ontvangen voor zijn gedrag langs de lijn. De Spaanse bond schorste hem voor twee duels. Daardoor ontbrak hij op de bank bij de 3-2-overwinning in en tegen Valencia. Zaterdag neemt Schreuder het opnieuw over wanneer koploper Atlético op bezoek komt in Camp Nou. Het gat tussen beide ploegen bedraagt 2 punten. Real Madrid heeft net zo veel punten als Barcelona, maar staat tweede op basis van het onderlinge resultaat. Real speelt zondag tegen Sevilla, de nummer 4 in La Liga.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/RTR/DPA) - De wedstrijd van gastland Mexico tegen Engeland in de achtste finales van het WK voetbal in de nacht van zondag op maandag wordt met zes uur vervroegd vanwege het risico op storm. Dat melden lokale media in Mexico-Stad op basis van bronnen. Wereldvoetbalbond FIFA wilde de verplaatsing nog niet bevestigen tegen persbureau Reuters.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Crysencio Summerville stelt dat er geen plek is voor racisme. "Niet in het voetbal, niet in de maatschappij, nooit", schrijft de Oranje-international vrijdag op Instagram. Summerville reageerde daarmee op de racistische uitlatingen die online werden geplaatst nadat hij net als Justin Kluivert en Quinten Timber zijn penalty in de verloren strafschoppenserie tegen Marokko op het WK-voetbal had gemist. Oranje werd uitgeschakeld in de zestiende finales.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie en de politie zijn al een onderzoek gestart naar discriminerende en racistische reacties op de Oranje-internationals na de uitschakeling op het WK voetbal tegen Marokko. Dit zegt een woordvoerster van het Landelijk Expertisecentrum Discriminatie (LECD), dat valt onder het Openbaar Ministerie Amsterdam.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB doet aangifte van groepsbelediging tegen personen die zich online racistisch hebben uitgelaten over Oranje-internationals na de uitschakeling op het WK voetbal tegen Marokko. Dat meldt de voetbalbond vrijdag.
7 uur geledenFRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond heeft het vertrek van bondscoach Julian Nagelsmann bevestigd. Eerder op vrijdag meldden verschillende media, waaronder Sky Sport en Bild Zeitung, al dat de 38-jarige trainer zou vertrekken.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - Aanvaller Sébastien Haller heeft afscheid genomen van FC Utrecht. Dat deed de 32-jarige international van Ivoorkust op sociale media. De spits had een aflopend contract in Utrecht.
13 uur geledenNAPELS (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Napoli heeft Massimiliano Allegri aangesteld als nieuwe trainer. De 58-jarige Italiaan is de opvolger van Antonio Conte, die in mei zijn afscheid aankondigde. Hij tekende een contract in Napels tot medio 2029.
13 uur geleden