Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona blijft steken op gelijkspel tegen Valencia

Barcelona blijft steken op gelijkspel tegen Valencia

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de opmars in de Spaanse competitie niet kunnen doorzetten. De ploeg van trainer Ronald Koeman kwam in het eigen Camp Nou niet verder dan een gelijkspel tegen Valencia: 2-2. De Catalanen blijven daarmee voorlopig op de vijfde plaats staan, 8 punten achter koploper Atlético Madrid.

Frenkie de Jong begon niet in de basis. Hij had wat lichte fysieke klachten. Koeman bracht de middenvelder in de tweede helft toch in het veld. Met De Jong speelde Barcelona weliswaar met meer dreiging, maar het kreeg Valencia niet op de knieën.

Voor Koeman was het een weerzien met zijn oude werkgever. Hij trainde Valencia een relatief korte en weinig succesvolle periode in 2007 en 2008.

Barcelona maakte de eerste helft een wat onmachtige indruk. De ploeg was niet in staat Valencia de wil op te leggen. Na een half uur kwamen er goede kansen voor de ploeg van coach Javier Gracia. Doelman Marc-André ter Stegen kon de schoten van José Luis Gayá en Carlos Soler nog keren, maar op de harde kopbal van de compleet vrijgelaten Mouctar Diakhaby bij een corner had de Duitse keeper geen antwoord.

Messi

Diep in de blessuretijd van de eerste helft maakte Lionel Messi gelijk. De Argentijn miste in eerste instantie een strafschop, maar in de rebound wist hij de bal alsnog in het doel te koppen. Het was zijn 643e goal voor Barcelona, waarmee hij het record van Pelé van meeste doelpunten voor één club evenaarde. De Braziliaanse voetballegende maakte al zijn 643 doelpunten voor Santos.

De jonge verdediger Ronald Araújo zette Barcelona in de tweede helft 2-1 op voorsprong, maar Valencia bleef aandringen en dat resulteerde na 70 minuten in de 2-2 van Maxi Gómez. Messi deed daarna verwoede pogingen de thuisclub in Camp Nou aan de zege te helpen, maar al zijn schoten misten scherpte.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

16 minuten geleden
Voetbalsters Arsenal verslaan Olympique Lyon in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.

19 minuten geleden
Vitesse stelt 'oude bekende' De Wit aan als algemeen directeur

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.

52 minuten geleden
Chelsea bereikt finale FA Cup en houdt kans op een prijs levend

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.

54 minuten geleden
Fans Heracles gooien vuurwerk op veld, duel met Volendam gestaakt

ALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.

2 uur geleden
Heracles Almelo degradeert na drie jaar uit Eredivisie

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is na drie jaar uit de Eredivisie gedegradeerd. Het elftal van trainer Ernest Faber verloor voor eigen publiek met 2-0 van FC Volendam en kan daardoor niet meer op de zestiende plaats eindigen. De wedstrijd lag in de slotfase tijdelijk stil omdat supporters van Heracles vuurwerk op het veld gooiden.

2 uur geleden
Ajax-vrouwen laten in ArenA punten liggen tegen Feyenoord: 0-0

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben in het thuisduel met Feyenoord in de Johan Cruijff ArenA punten laten liggen in de titelstrijd. Voor het oog van een kleine 10.000 toeschouwers eindigde de Eredivisiewedstrijd tussen de Amsterdamse en Rotterdamse vrouwen in 0-0. Daardoor kunnen koploper PSV en FC Twente later op zondag afstand nemen op de ranglijst.

4 uur geleden