Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona blijft steken op gelijkspel tegen Valencia

Barcelona blijft steken op gelijkspel tegen Valencia

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de opmars in de Spaanse competitie niet kunnen doorzetten. De ploeg van trainer Ronald Koeman kwam in het eigen Camp Nou niet verder dan een gelijkspel tegen Valencia: 2-2. De Catalanen blijven daarmee voorlopig op de vijfde plaats staan, 8 punten achter koploper Atlético Madrid.

Frenkie de Jong begon niet in de basis. Hij had wat lichte fysieke klachten. Koeman bracht de middenvelder in de tweede helft toch in het veld. Met De Jong speelde Barcelona weliswaar met meer dreiging, maar het kreeg Valencia niet op de knieën.

Voor Koeman was het een weerzien met zijn oude werkgever. Hij trainde Valencia een relatief korte en weinig succesvolle periode in 2007 en 2008.

Barcelona maakte de eerste helft een wat onmachtige indruk. De ploeg was niet in staat Valencia de wil op te leggen. Na een half uur kwamen er goede kansen voor de ploeg van coach Javier Gracia. Doelman Marc-André ter Stegen kon de schoten van José Luis Gayá en Carlos Soler nog keren, maar op de harde kopbal van de compleet vrijgelaten Mouctar Diakhaby bij een corner had de Duitse keeper geen antwoord.

Messi

Diep in de blessuretijd van de eerste helft maakte Lionel Messi gelijk. De Argentijn miste in eerste instantie een strafschop, maar in de rebound wist hij de bal alsnog in het doel te koppen. Het was zijn 643e goal voor Barcelona, waarmee hij het record van Pelé van meeste doelpunten voor één club evenaarde. De Braziliaanse voetballegende maakte al zijn 643 doelpunten voor Santos.

De jonge verdediger Ronald Araújo zette Barcelona in de tweede helft 2-1 op voorsprong, maar Valencia bleef aandringen en dat resulteerde na 70 minuten in de 2-2 van Maxi Gómez. Messi deed daarna verwoede pogingen de thuisclub in Camp Nou aan de zege te helpen, maar al zijn schoten misten scherpte.

Meer uit Voetbal

Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).

6 minuten geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

1 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

1 uur geleden
Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

4 uur geleden
'Picasso van het voetbal' op 72-jarige leeftijd overleden

NOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.

4 uur geleden
Duels Afrika Cup na aftrap gratis voor vollere stadions

RABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.

12 uur geleden
Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

1 dag geleden