Barcelona bindt talent Fati (17)
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de stormachtige ontwikkeling van aanvaller Ansu Fati beloond met een sterk verbeterd contract. De nieuwe verbintenis heeft een looptijd tot medio 2022, met een optie voor nog eens twee jaar. Zijn afkoopsom is verhoogd van 100 tot 170 miljoen euro. Nadat het 17-jarige talent een contract heeft ondertekend als volwaardig lid van de A-selectie van de Spaanse kampioen komt zijn afkoopsom op minimaal 400 miljoen euro te liggen.
Fati, geboren in Guinee-Bissau, komt sinds 2012 voor Barcelona uit. Met 16 jaar en 304 dagen was hij eerder dit jaar de jongste speler ooit die voor de Catalaanse topclub in de competitie tot scoren kwam.
Fati verkreeg in september de Spaanse nationaliteit. Hij ontving daarna meteen een oproep voor Jong Spanje.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
10 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
12 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
13 uur geleden