Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona besluit Spaanse competitie met ruime zege

Barcelona besluit Spaanse competitie met ruime zege

ALAVÉS (ANP) - FC Barcelona heeft de Spaanse voetbalcompetitie afgesloten met een ruime uitzege op Deportivo Alavés (0-5). Lionel Messi scoorde tweemaal. Ansu Fati, Luis Suárez en Nélson Semedo troffen eveneens doel.

De zege leverde Barcelona weinig op. Real Madrid verzekerde zich donderdag al van de 34e landstitel. Het elftal van bekritiseerde trainer Quique Setién weet al weken dat het niet meer als derde kan eindigen. De ruime overwinning biedt Barcelona wellicht enig perspectief voor de Champions League die volgend maand wordt beslist.

Messi nam zijn ploeg bij de hand in Alavés. De Argentijn was donderdag ongekend kritisch nadat Real Madrid de landstitel had veiliggesteld. "We zijn een zwakke ploeg die verslagen kan worden door genoeg intensiteit en enthousiasme", mopperde hij.

Gretige indruk

Hoewel er niets meer op het spel stond, maakte Barcelona een gretige indruk na de uitlatingen van de grote vedette uit Argentinië. De nummer 2 van de eindklassering in La Liga werd ook nauwelijks gehinderd door Alavés, dat wel heel veel ruimte weg gaf.

De van een kuitblessure herstelde Frenkie de Jong mocht na een uur invallen bij Barcelona. Hij leverde de bijdrage aan de 0-5 van Messi.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters PSV voor het eerst landskampioen na thuiszege op ADO

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.

10 uur geleden
Ajacied Mokio verkiest nationale elftal DR Congo boven België

AMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."

10 uur geleden
Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

13 uur geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

14 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

15 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

16 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

17 uur geleden