Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona besluit Spaanse competitie met ruime zege

Barcelona besluit Spaanse competitie met ruime zege

ALAVÉS (ANP) - FC Barcelona heeft de Spaanse voetbalcompetitie afgesloten met een ruime uitzege op Deportivo Alavés (0-5). Lionel Messi scoorde tweemaal. Ansu Fati, Luis Suárez en Nélson Semedo troffen eveneens doel.

De zege leverde Barcelona weinig op. Real Madrid verzekerde zich donderdag al van de 34e landstitel. Het elftal van bekritiseerde trainer Quique Setién weet al weken dat het niet meer als derde kan eindigen. De ruime overwinning biedt Barcelona wellicht enig perspectief voor de Champions League die volgend maand wordt beslist.

Messi nam zijn ploeg bij de hand in Alavés. De Argentijn was donderdag ongekend kritisch nadat Real Madrid de landstitel had veiliggesteld. "We zijn een zwakke ploeg die verslagen kan worden door genoeg intensiteit en enthousiasme", mopperde hij.

Gretige indruk

Hoewel er niets meer op het spel stond, maakte Barcelona een gretige indruk na de uitlatingen van de grote vedette uit Argentinië. De nummer 2 van de eindklassering in La Liga werd ook nauwelijks gehinderd door Alavés, dat wel heel veel ruimte weg gaf.

De van een kuitblessure herstelde Frenkie de Jong mocht na een uur invallen bij Barcelona. Hij leverde de bijdrage aan de 0-5 van Messi.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

4 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

4 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

5 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

7 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

7 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

8 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

9 uur geleden