Barça zonder De Jong en Depay en met Lewandowski in La Liga
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona begint zonder Frenkie de Jong en Memphis Depay aan de thuiswedstrijd tegen Rayo Vallecano. De Poolse spits Robert Lewandowski verschijnt wel aan de aftrap in Camp Nou. Het wordt voor de Catalanen de eerste wedstrijd van het seizoen in La Liga.
Lewandowski werd pas op het laatste moment speelgerechtigd verklaard omdat Barça vlak voor de competitiestart pas aan de financiële eisen van La Liga voldeed. Vrijdag werd bekend dat de club een aandeel van 24,5 procent in de eigen audiovisuele studio voor 100 miljoen euro heeft verkocht aan productiebedrijf Orpheus Media. Daardoor ontstond de benodigde financiële ruimte om een aantal nieuwelingen in te schrijven. De onlangs aangetrokken Jules Koundé is er zaterdagavond nog niet bij.
Naast De Jong en Memphis beginnen ook onder anderen Gerard Piqué, Ansu Fati en Pierre-Emerick Aubameyang op de bank.
Het duel begint om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
ARLINGTON (ANP/DPA) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente heeft dinsdag in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal tegen Frankrijk genoten van zijn elftal. "Deze spelers verdienen het gewoon, want ze brengen passie op het veld, spelen met saamhorigheid en beschikken over enorm veel talent. Ze hebben met gemak de ogenschijnlijk moeilijke situatie overwonnen", zei hij na de zege van 2-0 in het Dallas Stadium in Arlington.
11 minuten geledenARLINGTON (ANP) - Spanje staat na zestien jaar weer in de finale van het wereldkampioenschap voetbal. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in het Dallas Stadium in Arlington met 2-0 te sterk voor Frankrijk, voor velen de grote favoriet voor het winnen van het toernooi. Mikel Oyarzabal (strafschop) en Pedro Porro maakten de doelpunten.
57 minuten geledenATLANTA (ANP/RTR) - De spelers van het Engelse elftal spelen op het wereldkampioenschap met minder intensiteit dan ze in de Premier League doen. Dat vindt de Argentijnse middenvelder Alexis Mac Allister, die woensdag met zijn land in de halve finale van het WK tegenover de Engelsen staat.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Folarin Balogun wist dat het omzetten van zijn schorsing op het WK voetbal tot ophef zou leiden. Dat zei de spits van het Amerikaanse elftal in een interview met nieuwszender CBS. Zijn schorsing van één wedstrijd werd voorafgaand aan de achtste finale tegen België door de FIFA omgezet in een voorwaardelijke schorsing, na bemoeienis van de Amerikaanse president Donald Trump.
7 uur geledenATLANTA (ANP) - De Amerikaanse scheidsrechter Ismail Elfath is aangesteld om de halve finale op het WK voetbal tussen Engeland en Argentinië in goede banen te leiden. De 44-jarige Elfath had eerder de leiding over het duel van het Nederlands elftal met Japan in de groepsfase van het toernooi.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie noemt het overlijden van zijn collega Rob Dieperink "onwerkelijk en nauwelijks te bevatten". Voetbalbond KNVB bevestigde maandag dat Dieperink op 38-jarige leeftijd is overleden.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Jan Plug tot het einde van het seizoen verhuurd aan stadgenoot Excelsior. De 21-jarige Plug heeft nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.
1 dag geleden