Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barça wil tijdens verbouwing uitwijken naar Stadion Johan Cruijff

Barça wil tijdens verbouwing uitwijken naar Stadion Johan Cruijff

BARCELONA (ANP) - Ondanks de enorme schuldenlast wil het huidige bestuur van FC Barcelona het befaamde stadion Camp Nou gaan renoveren en uitbreiden. De werkzaamheden zouden volgens voorzitter Joan Laporta volgend jaar zomer moeten beginnen. Tot aan de afronding van het ambitieuze project wil Barça het Stadion Johan Cruijff als alternatief onderkomen gaan gebruiken.

Het 'Estadi Johan Cruyff' ligt in de buurt van Camp Nou en biedt plaats aan ongeveer 6000 bezoekers. Op het complex speelt onder meer het tweede team en de vrouwenploeg van Barcelona.

De clubleiding heeft een lening van 1,5 miljard euro nodig om de verbouwing van Camp Nou te financieren. De jaarvergadering van de stemgerechtigde verenigingsleden, die gepland staat voor 17 oktober, moet het project nog goedkeuren.

Volgens Laporta is de renovatie van Camp Nou van fundamenteel belang voor de toekomst van Barcelona. Het bestuur rekent op aanmerkelijk hogere inkomsten uit het stadion, onder meer dankzij een grotere capaciteit. Camp Nou biedt nu nog plaats aan bijna 100.000 toeschouwers en telt na de geplande verbouwing 110.000 zitplaatsen.

Meer uit Voetbal

Ronaldo denkt binnen een of twee jaar te stoppen

RIYADH (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo verwacht zijn voetbalcarrière binnen een of twee jaar te beëindigen. Dat zei de 40-jarige Portugees dinsdag tijdens een videogesprek in het kader van een conferentie over toerisme en investeringen in Saudi-Arabië. De vedette van het Saudische Al-Nassr kondigde vorige week al aan "snel" na het WK van volgende zomer te stoppen, maar gaf daarbij geen termijn.

5 uur geleden
Spits Emegha traint mee bij Oranje, Weghorst ontbreekt op veld

ZEIST (ANP) - Emmanuel Emegha traint dinsdag al mee met het Nederlands elftal. De 22-jarige aanvaller van Strasbourg verscheen aan het begin van de middag op het veld in Zeist, samen met 24 andere internationals.

6 uur geleden
Polen kampt met blessures en schorsingen voor treffen met Oranje

WARSCHAU (ANP) - Polen mist een flink aantal internationals als het vrijdagavond in het nationale stadion van Warschau aantreedt tegen het Nederlands elftal. Bondscoach Jan Urban kampt volgens verschillende Poolse media met meerdere blessuregevallen en enkele schorsingen. Polen strijdt met Oranje om de winst van Groep G en daarmee om rechtstreekse kwalificatie voor het WK voetbal van 2026.

6 uur geleden
Koeman roept spits Emegha voor het eerst op om fitheid Weghorst

ZEIST (ANP) - Spits Emanuel Emegha is voor het eerst opgeroepen voor het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman heeft de 22-jarige aanvaller van Strasbourg aan zijn selectie toegevoegd, omdat nog niet duidelijk is of Wout Weghorst kan spelen tegen Polen. "De Ajacied is niet helemaal fit en de komende dagen moeten uitwijzen in hoeverre hij aanstaande vrijdag inzetbaar is", meldt de KNVB.

9 uur geleden
Argentinië mist drietal tegen Angola om gelekoortsvaccin

BUENOS AIRES (ANP/RTR) - Atlético Madrid-spelers Julián Álvarez, Nahuel Molina en Giuliano Simeone kunnen niet met Argentinië meedoen in het uitduel met Angola, omdat ze niet op tijd zijn gevaccineerd. De voetballers hebben een inenting nodig tegen gele koorts om mee te kunnen doen in het oefenduel van vrijdag in Luanda.

9 uur geleden
Atalanta ontslaat coach Juric na slechte reeks in Serie A

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.

1 dag geleden
Bondscoach Koeman noemt stoppen na WK 'mogelijkheid'

ZEIST (ANP) - De kans bestaat dat Ronald Koeman na het WK van volgend jaar stopt als bondscoach van het Nederlands elftal. "Dat is een mogelijkheid. Daar denk ik zo af en toe wel eens over na", zei hij maandag op een persconferentie in Zeist, waar hij zijn selectie toelichtte voor de laatste twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Litouwen.

1 dag geleden