Barça wil aanvaller Rodrigo overnemen van Valencia
BARCELONA (ANP) - Aanvaller Rodrigo Moreno is dicht bij een overstap van Valencia naar Barcelona. Volgens zijn trainer Albert Celades zijn de onderhandelingen tussen beide clubs over een winterse transfer van de Spaanse international inmiddels in volle gang. "Hij is een speler die het verschil kan maken", liet de coach van Valencia weten. "Daarom wil Barcelona hem hebben. We weten allemaal dat de besprekingen in een gevorderd stadium zijn. Daar gaan we niet meer geheimzinnig over doen."
Barcelona verloor afgelopen zaterdag met 2-0 van Valencia. Rodrigo, net hersteld van een blessure, fungeerde in dat duel in het laatste half uur als invaller. Hij kwam dit seizoen in achttien competitieduels nog maar twee keer tot scoren.
Ajax bewaart slechte herinneringen aan Rodrigo. De 28-jarige spits maakte in december in de laatste groepswedstrijd in de Champions League in Amsterdam het enige doelpunt (0-1). Die goal kostte Ajax een plaats in de achtste finales.
Door de langdurige knieblessure bij afmaker Luis Suárez heeft Barcelona versterking in de frontlinie nodig.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."
58 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
9 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
11 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
12 uur geleden