Barça wil aanvaller Rodrigo overnemen van Valencia
BARCELONA (ANP) - Aanvaller Rodrigo Moreno is dicht bij een overstap van Valencia naar Barcelona. Volgens zijn trainer Albert Celades zijn de onderhandelingen tussen beide clubs over een winterse transfer van de Spaanse international inmiddels in volle gang. "Hij is een speler die het verschil kan maken", liet de coach van Valencia weten. "Daarom wil Barcelona hem hebben. We weten allemaal dat de besprekingen in een gevorderd stadium zijn. Daar gaan we niet meer geheimzinnig over doen."
Barcelona verloor afgelopen zaterdag met 2-0 van Valencia. Rodrigo, net hersteld van een blessure, fungeerde in dat duel in het laatste half uur als invaller. Hij kwam dit seizoen in achttien competitieduels nog maar twee keer tot scoren.
Ajax bewaart slechte herinneringen aan Rodrigo. De 28-jarige spits maakte in december in de laatste groepswedstrijd in de Champions League in Amsterdam het enige doelpunt (0-1). Die goal kostte Ajax een plaats in de achtste finales.
Door de langdurige knieblessure bij afmaker Luis Suárez heeft Barcelona versterking in de frontlinie nodig.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
6 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
9 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
13 uur geleden