Barça-trainer Xavi legt schuld uitschakeling bij scheidsrechter
BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona-trainer Xavi heeft hard uitgehaald naar de arbitrage na de Champions League-uitschakeling tegen Paris Saint-Germain. Volgens de oud-voetballer kwam de 4-1-nederlaag in de terugwedstrijd volledig door scheidsrechter Istvan Kovacs, die verdediger Ronald Araújo na een klein half uur een rode kaart gaf. "Daarna veranderde de wedstrijd compleet. Het is jammer dat het werk van een heel seizoen wordt verpest door zo'n onnodige beslissing", zei Xavi tegen Movistar.
Araújo kreeg zijn rode kaart voor het duwen van de doorgebroken speler Bradley Barcola. Xavi werd na de 2-1 van PSG vroeg in de tweede helft zelf weggestuurd voor aanmerkingen op de leiding. Na afloop van het duel ging de trainer nog eens naar de Roemeen Kovacs toe om zijn onvrede duidelijk te maken. "Ik heb hem gezegd dat zijn optreden een ramp was. Hij was heel slecht", aldus Xavi.
Meer uit Voetbal
PORTO ALEGRE (ANP) - Oranje-international Memphis Depay krijgt een nieuwe trainer bij zijn Braziliaanse club Corinthians. De club uit São Paulo besloot kort na de nederlaag tegen Internacional in de nacht van woensdag op donderdag coach Fernando Diniz te ontslaan.
1 uur geledenNAPELS (ANP/RTR) - Napoli kan weer beschikken over middenvelder Scott McTominay. De 29-jarige Schotse international onderging vorige maand een ingreep om een hartritmestoornis te verhelpen.
10 uur geledenBUENOS AIRES (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo heeft Lionel Messi geprezen, nadat de Argentijnse sterspeler dinsdagnacht zijn laatste interland had gespeeld. De Portugees was vol lof onder een bericht van zijn voormalige rivaal op Instagram.
11 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De Zwitserse oud-voetballer Ramon Vega heeft aangekondigd dat hij zich kandidaat wil stellen bij de voorzittersverkiezing van de FIFA volgend jaar. De voormalige verdediger van onder meer Tottenham Hotspur is de eerste die publiekelijk heeft aangegeven dat hij het wil opnemen tegen zittend voorzitter Gianni Infantino.
14 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Ajacied Kasper Dolberg is dinsdag in Kopenhagen succesvol geopereerd aan zijn rechterknie. Dat meldde de Amsterdamse club woensdag op de eigen website. Ajax deed geen uitspraken over de duur van het herstel van de Deense aanvaller.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Tonda Eckert van Southampton heeft van de Engelse voetbalbond FA een voorwaardelijke schorsing van zes weken gekregen voor zijn rol in drie gevallen van spionage door de club tijdens het afgelopen seizoen. Ook kreeg hij een boete van 28.000 pond (33.000 euro). Dat maakte de FA bekend.
15 uur geledenLISSABON (ANP) - De Portugese bondscoach Jorge Jesus is woensdag niet ingegaan op vragen over het conflict tussen hemzelf en Cristiano Ronaldo. Dat schrijven Portugese media, waaronder de Diario de Noticias. "Ik heb zijn bericht gelezen en nu ga ik doen wat ik elke dag doe", zei Jesus bij het verlaten van zijn huis tegen verslaggevers. "Ik ga naar de bond om te werken, om na te denken over het elftal."
18 uur geleden