Barça-trainer Xavi legt schuld uitschakeling bij scheidsrechter
BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona-trainer Xavi heeft hard uitgehaald naar de arbitrage na de Champions League-uitschakeling tegen Paris Saint-Germain. Volgens de oud-voetballer kwam de 4-1-nederlaag in de terugwedstrijd volledig door scheidsrechter Istvan Kovacs, die verdediger Ronald Araújo na een klein half uur een rode kaart gaf. "Daarna veranderde de wedstrijd compleet. Het is jammer dat het werk van een heel seizoen wordt verpest door zo'n onnodige beslissing", zei Xavi tegen Movistar.
Araújo kreeg zijn rode kaart voor het duwen van de doorgebroken speler Bradley Barcola. Xavi werd na de 2-1 van PSG vroeg in de tweede helft zelf weggestuurd voor aanmerkingen op de leiding. Na afloop van het duel ging de trainer nog eens naar de Roemeen Kovacs toe om zijn onvrede duidelijk te maken. "Ik heb hem gezegd dat zijn optreden een ramp was. Hij was heel slecht", aldus Xavi.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - De voetballers van de Spaanse nationale voetbalploeg zijn terug in eigen land. Een dag na de met 1-0 gewonnen WK-finale tegen Argentinië landde de selectie van bondscoach Luis de la Fuente om 14.30 uur op de luchthaven van Madrid-Barajas.
40 minuten geledenNYON (ANP) - Als FC Twente ten koste van Ferencváros de derde voorronde van de Europa League bereikt, wacht daarin een confrontatie met het Turkse Fenerbahçe SK of het Poolse Górnik Zabrze. Dat is duidelijk geworden bij de loting in Nyon.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond (KBVB) beëindigt de samenwerking met bondscoach Rudi Garcia. Dat meldt de KBVB in een verklaring.
1 uur geledenNYON (ANP) - Ajax vervolgt bij winst op FK Vojvodina uit Servië het toernooi om de Conference League tegen Shelbourne FC uit Ierland of Nõmme Kalju FC uit Estland. Dat is maandag door loting bepaald.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Joris van Overeem keert terug bij FC Utrecht. De 32-jarige middenvelder komt over van sc Heerenveen en ondertekent een contract voor twee seizoenen bij de club waar hij tussen 2018 en 2022 ook al voetbalde.
4 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal is na de vroege uitschakeling op het WK een plaats gezakt op de wereldranglijst van de FIFA. Oranje neemt nu de negende positie in, meldt de wereldvoetbalbond maandag.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Fred Rutten is niet langer technisch adviseur bij voetbalclub NEC. De 63-jarige Wijchenaar legt zijn werkzaamheden bij de Nijmegenaren na vijf jaar neer, meldt NEC.
5 uur geleden