Barça met vijf wijzigingen en zonder Frenkie de Jong
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong moet dinsdagavond in de thuiswedstrijd van FC Barcelona tegen CD Leganés (aanvang: 22.00 uur) op de bank beginnen. De middenvelder vroeg afgelopen zaterdag bij de hervatting van La Liga uit tegen Real Mallorca (0-4) in de slotfase zelf om een wissel. Hij voelde zich volgens zijn trainer Quique Setién niet topfit meer. De ex-Ajacied deed een dag later echter alweer mee aan de uitlooptraining.
De coach van Barça heeft zijn basisteam op vijf plaatsen gewijzigd. Clément Lenglet, Junior Firpo, Ivan Rakitic, Arthur en Ansu Fati mogen het nu vanaf de aftrap laten zien. Met De Jong zitten ook onder anderen Luis Suárez, hersteld van een knieblessure en tegen Mallorca invaller, Martin Braithwaite en Arturo Vidal op de bank bij de thuisclub. Setién liet eerder al weten dat hij in verband met het drukke programma voor zijn ploeg zijn basisspelers soms wat rust wil gunnen.
Barça heeft als koploper twee punten voorsprong op Real Madrid, dat het donderdag thuis opneemt tegen Valencia.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
21 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
23 uur geleden