Barça legt twee talenten vast voor komend seizoen
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft nu al twee versterkingen voor volgend seizoen vastgelegd. De Spaanse kampioen bereikte een akkoord met Sporting Braga over de transfer van vleugelspits Francisco Trincão. De 20-jarige Portugees komt in de zomer voor ruim 30 miljoen euro naar Camp Nou. Verdedigende middenvelder Matheus Fernandes komt in juli over van Palmeiras, dat voor de 21-jarige Braziliaan een afkoopsom van maximaal 10 miljoen euro ontvangt.
De linksbenige Trincão gaat een contract voor vijf jaar tekenen bij de club van onder anderen Frenkie de Jong en Lionel Messi. Zijn afkoopsom in zijn contract bij Barcelona is vastgesteld op 500 miljoen euro.
Fernandes kwam met zijn nieuwe club eveneens een 5-jarig contract overeen. Zijn verkoopclausule bedraagt 300 miljoen euro.
Barcelona deed de afgelopen dagen vergeefse pogingen om nu al een nieuwe aanvaller binnen te halen, als vervanger van Luis Suárez die door een knieblessure maanden is uitgeschakeld.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
7 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
7 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
11 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
14 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
15 uur geleden