Barça herstelt zich met ruime zege bij Villarreal
VILA-REAL (ANP) - FC Barcelona heeft zich met een ruime overwinning bij Villarreal (1-5) goed hersteld van de nederlaag bij AS Monaco in de Champions League. De ploeg van trainer Hansi Flick heeft de maximale score van 18 punten uit zes duels en houdt Real Madrid 4 punten achter zich.
Barcelona kwam in de 20e minuut op voorsprong dankzij Robert Lewandowski. De Pool schoot raak na een pass van Pablo Torre, de 21-jarige middenvelder die terugkeerde na een verblijf van een jaar bij Girona. Het was de vijfde competitietreffer dit seizoen van Lewandowski. De zesde volgde een kwartier later met een omhaal nadat de bal voor zijn voeten was beland terwijl hij met de rug naar het doel stond.
Villarreal verkleinde de marge in de 38e minuut door een treffer van Ayoze Pérez. Zorgelijker voor Barcelona was de blessure van Marc-André ter Stegen. De Duitse doelman kwam verkeerd terecht en moest met een brancard worden weggedragen. Iñaki Peña kwam hem vervangen.
Barcelona liep na rust uit. Eerst scoorde Torre, op aangeven van Pedri. Lewandowski verzuimde vanaf de strafschopstip zijn derde treffer te maken, alvorens Raphinha met twee doelpunten - de laatste na een knappe pass van Lamine Yamal - de eindstand op 1-5 bepaalde.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De FIFA heeft topman Kevin Lamour ontslagen. Dat meldt Sky News maandagavond. De FIFA bevestigt het vertrek van Lamour, maar noemt geen reden.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met Real Sociedad een akkoord bereikt over de transfer van Javier López Carballo. De 24-jarige linkervleugelverdediger wordt dit seizoen gehuurd. Feyenoord kan de Spanjaard daarna definitief overnemen.
9 uur geledenEDINBURGH (ANP/AFP) - De Schotse voetbalbond heeft zijn steun voor de omstreden FIFA-voorzitter Gianni Infantino ingetrokken na zijn mislukte poging om aandelen in het WK te verkopen. Dat laat algemeen directeur Ian Maxwell maandag weten.
12 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - Sergio Busquets keert terug naar FC Barcelona. De voormalige middenvelder van de Catalanen wordt assistent-trainer bij Barcelona B, maakte de Spaanse kampioen maandag bekend.
14 uur geledenCAGLIARI (ANP/DPA) - Cagliari-aanvaller Yael Trepy ligt op de intensive care van een ziekenhuis in de Italiaanse stad Sassari. Dat meldt de Serie A-club maandag op haar site. Volgens verschillende Italiaanse media, waaronder La Gazzetta dello Sport, was de 20-jarige Franse voetballer afgelopen weekend betrokken bij een ongeluk in een zwembad.
16 uur geledenLENS (ANP) - RC Lens heeft Paris Saint-Germain verslagen in de strijd om de Trophée des Champions, de Franse supercup. De Franse bekerwinnaar won in het eigen stadion met 1-0 van de landskampioen.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Robin Veldman was een tevreden trainer na het gelijkspel tegen Ajax (2-2). "We hebben na rust de ArenA stil gekregen", zei hij vlak na de wedstrijd. "Dan weet je dat je goed bezig bent."
1 dag geleden