Barça heeft captain Sergi Roberto terug, succesvolle operatie Gavi
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft weer de beschikking over captain Sergi Roberto. De 31-jarige verdediger is fit genoeg om woensdagavond mee te doen in de Champions League-wedstrijd tegen Porto. Barça meldt dat Gavi een succesvolle knieoperatie heeft ondergaan.
Vorige week bevestigden de Catalanen dat Gavi (19) de voorste kruisband van zijn rechterknie volledig heeft afgescheurd. De middenvelder raakte geblesseerd tijdens een wedstrijd in de EK-kwalificatie, tegen Georgië (3-1).
Sergi Roberto stond enkele weken langs de kant met een spierblessure. Omdat ook keeper Marc-André ter Stegen geblesseerd was, droeg Frenkie de Jong afgelopen weekend de aanvoerdersband.
Nummer 4 FC Barcelona speelt zondag de topper La Liga tegen Atlético Madrid, dat derde staat.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.
6 uur geledenMAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.
6 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.
11 uur geledenZWOLLE (ANP) - Voor PEC Zwolle is het bekeravontuur al na een ronde voorbij. De nummer 15 van de Eredivisie verloor voor eigen publiek van TOP Oss (1-2), de nummer 14 van de eerste divisie.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is in de eerste ronde van de KNVB-beker in eigen huis uitgeschakeld door Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Danny Buijs bleek op Het Kasteel de betere na strafschoppen, na een stand van 2-2 na reguliere speeltijd en verlenging.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München heeft het ziekenhuis verlaten. Dat bevestigde technisch directeur Max Eberl van de recordkampioen vlak voor het bekerduel met 1. FC Magdeburg.
12 uur geledenVENETIË (ANP) - Internazionale steekt zes dagen voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League niet in blakende vorm. De club won de uitwedstrijd tegen Venezia (0-2) door eigen doelpunten van Matías Moreno en Akor Adams in het laatste kwartier van de wedstrijd.
12 uur geleden