Barça heeft captain Sergi Roberto terug, succesvolle operatie Gavi
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft weer de beschikking over captain Sergi Roberto. De 31-jarige verdediger is fit genoeg om woensdagavond mee te doen in de Champions League-wedstrijd tegen Porto. Barça meldt dat Gavi een succesvolle knieoperatie heeft ondergaan.
Vorige week bevestigden de Catalanen dat Gavi (19) de voorste kruisband van zijn rechterknie volledig heeft afgescheurd. De middenvelder raakte geblesseerd tijdens een wedstrijd in de EK-kwalificatie, tegen Georgië (3-1).
Sergi Roberto stond enkele weken langs de kant met een spierblessure. Omdat ook keeper Marc-André ter Stegen geblesseerd was, droeg Frenkie de Jong afgelopen weekend de aanvoerdersband.
Nummer 4 FC Barcelona speelt zondag de topper La Liga tegen Atlético Madrid, dat derde staat.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.
1 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.
1 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
15 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
15 uur geleden