
Barça heeft captain Sergi Roberto terug, succesvolle operatie Gavi
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft weer de beschikking over captain Sergi Roberto. De 31-jarige verdediger is fit genoeg om woensdagavond mee te doen in de Champions League-wedstrijd tegen Porto. Barça meldt dat Gavi een succesvolle knieoperatie heeft ondergaan.
Vorige week bevestigden de Catalanen dat Gavi (19) de voorste kruisband van zijn rechterknie volledig heeft afgescheurd. De middenvelder raakte geblesseerd tijdens een wedstrijd in de EK-kwalificatie, tegen Georgië (3-1).
Sergi Roberto stond enkele weken langs de kant met een spierblessure. Omdat ook keeper Marc-André ter Stegen geblesseerd was, droeg Frenkie de Jong afgelopen weekend de aanvoerdersband.
Nummer 4 FC Barcelona speelt zondag de topper La Liga tegen Atlético Madrid, dat derde staat.
Meer uit Voetbal
LAS PALMAS (ANP) - Atlético Madrid lijkt afgehaakt in de strijd om de Spaanse titel. De ploeg van coach Diego Simeone blameerde zich met een nederlaag tegen het laaggeklasseerde Las Palmas. De club van Gran Canaria won met 1-0 door een doelpunt van Javier Muñoz in blessuretijd.
9 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Keeper Peter Gulacsi van RB Leipzig en verdediger David Zec van Holstein Kiel zijn allebei even bewusteloos geweest nadat ze hard met hun hoofden tegen elkaar botsten tijdens de wedstrijd. Dat vertelden de coaches van beide ploegen na afloop van het duel in de Bundesliga. Beide spelers liepen een hersenschudding op.
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft de degradatiezorgen van Almere City FC verder vergroot. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Friesland met 2-1 te sterk voor de hekkensluiter.
9 uur geledenOSS (ANP) - FC Dordrecht heeft dure punten verspeeld in de strijd om de bovenste plaatsen in de Keuken Kampioen Divisie. De nummer 4 van de ranglijst verloor met 2-0 van het laaggeklasseerde TOP Oss.
11 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Mede dankzij een treffer van Oranje-international Ian Maatsen heeft Aston Villa een ruime zege geboekt op Newcastle United. De ploeg uit Birmingham was op Villa Park met 4-1 te sterk voor de nummer 3 van de Premier League.
11 uur geledenMONZA (ANP) - Napoli is in punten weer gelijk gekomen met koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A boekte een nipte zege bij hekkensluiter Monza: 0-1.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie puntenverlies op miraculeuze wijze voorkomen. De koploper keek voor eigen publiek tegen Celta de Vigo na ruim een uur spelen tegen een achterstand van 3-1 aan, maar trok de wedstrijd toch nog naar zich toe: 4-3. Raphinha maakte uit een strafschop in de 98e minuut het winnende doelpunt.
13 uur geleden