Barbra Streisand houdt situatie rondom Spotify in de gaten
LOS ANGELES (ANP) - Barbra Streisand houdt de situatie rondom Spotify in de gaten en zal op basis daarvan "zelf haar keuze maken". Dat deelt de Amerikaanse zangeres via haar Twitteraccount. Hiermee reageert de artiest op eerdere geruchten dat zij haar muziek van het platform zou halen en daarmee Neil Young achterna zou gaan.
Eerder deed iemand zich als Streisand voor op sociale media, begint de 'echte' Streisand haar verhaal, en deelde het bericht over "de Spotify-situatie". Hoewel de artiest haar muziek (nog) niet laat verwijderen, zegt Streisand dat zij "klapt voor de artiesten die dit hebben gedaan vanwege de uitlatingen van Joe Rogan".
Neil Young besloot eerder zijn muziek van het platform te laten halen vanwege de podcast van Joe Rogan, waarin desinformatie over het coronavirus zou worden verspreid. Verscheidene artiesten volgden zijn voorbeeld, waaronder Joni Mitchell, David Crosby en Stephen Stills.
Streisand sluit haar bericht af met de mededeling dat sociale media een plek zijn geworden voor "desinformatie" en een bedreiging vormen voor de democratie.
Meer uit Buitenland
WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt te overwegen om de militaire operaties tegen Iran af te schalen. Hij begon drie weken geleden samen met Israël met het aanvallen van het land en claimt dat de oorlog zo goed als afgerond is.
30 minuten geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump sluit een bestand in Iran uit. Volgens hem zijn Israël en de Verenigde Staten aan de winnende hand in de oorlog en is er dus geen reden om te stoppen.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten sturen 2500 extra mariniers naar het Midden-Oosten, meldden functionarissen aan persbureau Reuters. Het gaat om troepen die eventueel ook op land in Iran zouden kunnen worden ingezet, maar de functionarissen benadrukken dat daarover nog geen besluit is genomen.
8 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse regering probeert met een gerechtelijke procedure miljarden dollars federaal belastinggeld terug te krijgen van de gerenommeerde Universiteit van Harvard bij Boston.
8 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse leider Mojtaba Khamenei heeft ontkend dat zijn land verantwoordelijk is voor raket- en droneaanvallen op Turkije en Oman. Volgens hem zijn die aanvallen "onder valse vlag" opgezet door Israël, bedoeld om verdeeldheid in het Midden-Oosten te zaaien.
8 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse jihadist Sabri Essid is bij verstek veroordeeld tot levenslang voor zijn rol bij de misdaden van Islamitische Staat (IS) tegen de Jezidi-minderheid in Irak. Hij werd schuldig bevonden aan onder meer genocide en misdaden tegen de menselijkheid, omdat hij deel zou hebben genomen aan de handel in tot slaaf gemaakte Jezidi's.
9 uur geledenHONOLULU (ANP/AFP) - Acteur Chuck Norris is op 86-jarige leeftijd overleden. Dat maakte zijn familie vrijdag bekend. Norris geldt als een van de grote actiehelden van de jaren tachtig.
10 uur geleden