Barbra Streisand houdt situatie rondom Spotify in de gaten
LOS ANGELES (ANP) - Barbra Streisand houdt de situatie rondom Spotify in de gaten en zal op basis daarvan "zelf haar keuze maken". Dat deelt de Amerikaanse zangeres via haar Twitteraccount. Hiermee reageert de artiest op eerdere geruchten dat zij haar muziek van het platform zou halen en daarmee Neil Young achterna zou gaan.
Eerder deed iemand zich als Streisand voor op sociale media, begint de 'echte' Streisand haar verhaal, en deelde het bericht over "de Spotify-situatie". Hoewel de artiest haar muziek (nog) niet laat verwijderen, zegt Streisand dat zij "klapt voor de artiesten die dit hebben gedaan vanwege de uitlatingen van Joe Rogan".
Neil Young besloot eerder zijn muziek van het platform te laten halen vanwege de podcast van Joe Rogan, waarin desinformatie over het coronavirus zou worden verspreid. Verscheidene artiesten volgden zijn voorbeeld, waaronder Joni Mitchell, David Crosby en Stephen Stills.
Streisand sluit haar bericht af met de mededeling dat sociale media een plek zijn geworden voor "desinformatie" en een bedreiging vormen voor de democratie.
Meer uit Buitenland
WASHINGTON (ANP) - De State of the Union-toespraak van de Amerikaanse president Donald Trump wordt ook bijgewoond door vrouwen die zakenman Jeffrey Epstein hebben beschuldigd van seksueel misbruik. Ze zijn uitgenodigd door Democraten en zijn uit op gerechtigheid, zei een Democratisch parlementslid voorafgaand aan de speech.
19 minuten geledenLONDEN (ANP) - De politie is klaar met de doorzoekingen in de oude woning van de voormalige Britse prins Andrew, meldt de politie. Wat de doorzoekingen hebben opgeleverd, is nog niet bekend.
2 uur geledenSANTA CRUZ DE TENERIFE (ANP) - Koning Harald van Noorwegen is tijdens zijn vakantie op Tenerife opgenomen in het ziekenhuis. De 89-jarige vorst wordt behandeld aan een infectie en uitdroging, heeft het paleis bekendgemaakt. Zijn toestand "is naar omstandigheden goed".
3 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Een deal tussen Iran en de Verenigde Staten is "binnen bereik, mits diplomatie de prioriteit krijgt". Dat zegt de Iraanse minister van Buitenlandse Zaken Abbas Araghchi op X. Volgens Araghchi streeft Iran ernaar "in de kortst mogelijke tijd" een "eerlijke en rechtvaardige" deal te sluiten met de VS. Ook herhaalde hij eerdere claims van Iran; het land zou slechts "vreedzame" kerntoepassingen op het oog hebben.
5 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Amerikaanse ambassadeur in Parijs Charles Kushner heeft volgens zijn ambassade een "open en vriendschappelijk" telefoongesprek gevoerd met de Franse minister van Buitenlandse Zaken, Jean-Noël Barrot. Een bron bij de Franse regering zei dat de ambassadeur heeft beloofd zich niet met binnenlandse kwesties te bemoeien. Daarmee lijkt een diplomatieke ruzie gesust.
5 uur geledenCARACAS (ANP/AFP) - De Venezolaanse autoriteiten hebben tot nu toe 179 gevangenen vrijgelaten onder een nieuwe amnestiewet. Daarnaast hebben 3000 mensen die op borgtocht vrij waren gratie gekregen, meldt Jorge Arreaza die namens het parlement toezicht houdt op de vrijlatingen.
5 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De president van het Louvre, Laurence des Cars, is opgestapt. Ze heeft haar ontslag aangeboden en de Franse president Emmanuel Macron heeft dat geaccepteerd. Een reden voor het vertrek noemt het presidentieel paleis niet, maar daartoe werd wel opgeroepen naar aanleiding van de geruchtmakende juwelenroof uit het Parijse museum in oktober.
6 uur geleden