Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

BAM mag groot appartementen- en hotelcomplex bouwen in Dublin

BAM mag groot appartementen- en hotelcomplex bouwen in Dublin

BUNNIK (ANP) - Bouwconcern BAM heeft een grote klus binnengesleept in Ierland. In de hoofdstad Dublin mag de onderneming een omvangrijk appartementen- en hotelcomplex bouwen. Met de opdracht is een bedrag gemoeid van meer dan 100 miljoen euro.

Het gaat om 413 appartementen in het hart van de historische wijk Liberties. Aangrenzend verrijst een Premier Inn-hotel met 151 kamers en diverse horecafaciliteiten. Tot het project, dat in 2023 klaar moet zijn, behoren tevens andere voorzieningen, waaronder een fitnessruimte, een bioscoop en winkelruimten op straatniveau, evenals een fietsenstalling en parkeerplaatsen voor auto's in de kelder.

Sinds 2015 wordt de wijk rond Newmarket in Dublin in hoog tempo herontwikkeld, waarbij oude, leegstaande industrieterreinen plaatsmaken voor bijvoorbeeld woningen, studentenhuisvesting en hotels. In de wijk bevindt zich tegenwoordig ook de bij toeristen populaire Dublin Liberties-distilleerderij. En de locatie ligt op loopafstand van het Guinness Storehouse en de twee kathedralen Saint Patrick's en Christ Church.

Meer uit Financieel

Duitsland haalt vuldoel gas niet, maar voorziet geen problemen

BERLIJN (ANP) - De Duitse gasopslagen zijn nog maar tussen de 61 en 62 procent gevuld. Duitsland blijft daarmee ver achter bij zijn vuldoelstelling. Zondag hadden de opslagen eigenlijk voor 70 procent gevuld moeten zijn. Toch voorziet de Duitse overheid komende winter geen problemen.

11 uur geleden
OPEC+ houdt doelen rest van jaar ongewijzigd ondanks dure olie

WENEN (ANP/BLOOMBERG) - De landen van oliekartel OPEC+ houden hun productiedoelen tot eind dit jaar ongewijzigd, ondanks de hoge olie- en brandstofprijzen. Dat hebben Saudi-Arabië, Rusland en enkele andere landen zondag besloten in een onlinevergadering.

14 uur geleden
Baas beurs Istanbul gearresteerd in onderzoek naar beurscrisis

ISTANBUL (ANP/BLOOMBERG) - De topman van de beurs van Istanbul is aangehouden in verband met een grootschalig onderzoek naar vermeende manipulatie met beleggingsfondsen en aandelen in Turkije. Volgens het Turkse staatspersbureau Anadolu wordt Korkmaz Ergun verdacht van omkoping en deelname aan een criminele organisatie.

17 uur geleden
Autoverkoop daalt licht, branche wacht nog op eindsprint hybrides

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse autoverkoop is in oktober licht gedaald. Daarmee blijft het wachten op de voorspelde "eindsprint" in de verkoop van hybride modellen. Recent voorzag autobrancheorganisatie BOVAG een hogere verkoop van die auto's in de laatste maanden van het jaar door nieuwe regelgeving per 1 januari.

17 uur geleden
Cryptobeurs Binance hervat opname cryptomunten na recordhack

SINGAPORE (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Binance heeft de opnames van cryptomunten hervat, enkele dagen nadat hackers voor een recordbedrag van meer dan 6 miljard dollar aan crypto's hadden geroofd. 's Werelds grootste cryptobeurs legde de transacties vrijdagochtend in Azië stil, nadat de hack bekend was geworden. Zondag werd de opname van bitcoin weer opengesteld. Stapsgewijs kunnen gebruikers ook weer bij tegoeden in andere digitale munten.

18 uur geleden
FBI: Noord-Korea zit achter miljardenhack Binance

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - Noord-Korea zit achter de diefstal van meer dan 6 miljard dollar aan cryptovaluta als gevolg van de recordhack op Binance. Dat stelde de FBI zaterdag in een verklaring.

1 dag geleden
Beveiliging cryptobeurzen aangescherpt na recordhack Binance

NEW YORK (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Cryptobeurzen nemen snel maatregelen om hun beveiliging te versterken. Aanleiding is de recordhack van 6,3 miljard dollar bij Binance, die de kwetsbaarheid van de sector opnieuw blootlegde, juist nu deze steeds meer deel uitmaakt van de reguliere financiële wereld.

1 dag geleden