Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

BAM juridisch nog niet klaar met ingestorte parkeergarage

BAM juridisch nog niet klaar met ingestorte parkeergarage

AMSTERDAM (ANP) - Bouwer BAM moet zich andermaal voor de rechter verantwoorden in de kwestie rond de ingestorte parkeergarage in Eindhoven in 2017. Vloerenmaker BubbleDeck, die eerder de schuld kreeg, eist in hoger beroep 10 miljoen euro schadevergoeding, zo bevestigt BAM eerdere berichtgeving door NRC.

De maker van de specialistische bollenvloer stelt BAM aansprakelijk voor zowel de instorting als de schade die het bedrijf leed in de nasleep van de kwestie. BubbleDeck verwijt BAM dat het bouwbedrijf niks deed toen enkele maanden voor de instorting scheuren werden ontdekt in de vloer. Daarna is volgens het bollenvloerbedrijf uit Leiden door een rapport de schuld ten onrechte bij hen komen te liggen.

Half mei volgt het hoger beroep. Ook daarin wordt het bedrag van 10 miljoen euro geëist. Volgens BubbleDeck liepen de inkomsten sinds die tijd terug en kostte de kwestie de onderneming uiteindelijk de kop. BAM gaat verder niet op de kwestie in, omdat de zaak bij de rechter ligt.

Meer uit Financieel

VS beginnen veiligheidsonderzoek naar import windturbines

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Verenigde Staten hebben een onderzoek geopend naar de gevolgen voor de nationale veiligheid van de import van windturbines en bijbehorende onderdelen. Dat heeft het Amerikaanse ministerie van Handel bekendgemaakt. De Amerikaanse president Donald Trump uitte eerder al meermaals kritiek op windenergie.

25 minuten geleden
Indiase overheid verbiedt onlinegokken

NEW DELHI (ANP/AFP) - Het Indiase parlement heeft een wetsvoorstel aangenomen dat onlinegokken in het land verbiedt. Het verbod heeft grote gevolgen voor gokplatforms voor kaartspellen, poker en fantasy sports, waaronder de in India zeer populaire fantasycricket-apps.

1 uur geleden
DHL beperkt zendingen van Duitsland naar VS om nieuwe regels

BONN (ANP/DPA) - DHL beperkt tijdelijk het verzenden van pakketjes van Duitsland naar de Verenigde Staten. Aanleiding zijn nieuwe douaneregels in de VS. Alleen pakketjes waarvan de inhoud maximaal 100 dollar waard is en die als geschenk zijn aangemerkt, worden nog verstuurd. Mensen die duurdere pakketten willen versturen en bedrijven moeten gebruikmaken van duurdere expressbezorging.

1 uur geleden
Mitra zoekt nieuw verpakkingsbedrijf na bankroet Paardekooper

DUIVEN (ANP) - Mitra is op zoek naar een nieuwe verpakkingsleverancier nu Paardekooper, waar de slijterijketen al 25 jaar zaken mee deed, failliet is verklaard. Volgens een woordvoerder zijn er echter genoeg alternatieven, waardoor klanten geschenken alsnog kunnen laten inpakken.

1 uur geleden
Luxe treinreis in Japan geschrapt na drankmisbruik personeel

TOKIO (ANP/AFP) - De uitbater van een luxe Japanse slaaptrein heeft een reis geannuleerd na de ontdekking dat personeelsleden jarenlang overmatig alcohol dronken. Dat deden zij zogenaamd voor kwaliteitscontroles. Lokale media melden dat tot nu toe zes mensen zijn ontslagen. Hierdoor kampt de East Japan Railway Company (JR East) met een personeelstekort.

2 uur geleden
Verfconcern AkzoNobel bij stijgers op afwachtend Damrak

AMSTERDAM (ANP) - AkzoNobel behoorde vrijdag tot de sterkste stijgers op de Amsterdamse beurs met een winst van ruim 4 procent. De opmars volgde op de bekendmaking dat de activistische investeerder Cevian Capital een belang heeft genomen van iets meer dan 3 procent in de verffabrikant.

2 uur geleden
Verpakkingsleverancier Paardekooper failliet verklaard

DEN HOORN (ANP) - Verpakkingsleverancier Paardekooper is failliet verklaard door de rechtbank in Rotterdam. Dit meldt de Koninklijke Paardekooper Group (KPG). Eerder deze week werd al bekend dat het bedrijf uitstel van betaling had aangevraagd.

3 uur geleden