Balotelli scoort bij debuut voor Monza
MONZA (ANP) - Mario Balotelli heeft zijn debuut voor Monza in de Serie B gevierd met een doelpunt en een overwinning. De 30-jarige aanvaller opende in de thuiswedstrijd tegen koploper Salernitana al in de 3e minuut de score. De 36-voudige international kon de bal van dichtbij intikken. Het duel eindigde in 3-0. Balotelli ging na ruim een uur naar de kant. Ook zijn vermaarde ploeggenoot Kevin-Prince Boateng uit Ghana werd in de slotfase gewisseld.
Balotelli ondertekende ruim drie weken geleden een contract tot het einde van het seizoen bij Monza. De wispelturige spits kwam vorig seizoen nog uit voor Brescia in de Serie A. Hij liet zich tijdens de coronapauze in april en mei niet zien bij de club. Toen hij in juni weer wilde gaan trainen werd hem de toegang ontzegd. Brescia had hem in de tussentijd ontslagen.
Met de oud-speler van onder meer Internazionale, Manchester City, AC Milan en Liverpool hoopt Monza de stap naar de Serie A te maken. Voormalig premier Silvio Berlusconi is sinds 2018 eigenaar van de club, die nu op de derde plaats staat in de Serie B, met nog maar 2 punten minder dan Salernitana.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt extra veiligheidsmaatregelen rond de thuiswedstrijd van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje wil voorkomen dat fans van de club uit Rotterdam op tribunes zitten die bestemd zijn voor de aanhang van de thuisclub.
35 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
14 uur geledenVALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).
15 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).
15 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld ergerde zich zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-3) in de Eredivisie een helft lang aan het spel van zijn eigen ploeg. "We waren te passief, niet goed in de duels en lieten onze doelman steeds de lange bal spelen. Dat hebben we niet goed gedaan", vertelde de 57-jarige oud-spits.
16 uur geleden