Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Balende Verstappen: drie keer nul in Italië is niet best

Balende Verstappen: drie keer nul in Italië is niet best

IMOLA (ANP) - Met een korte krachtterm verwoordde Max Verstappen zijn gevoel na de Grote Prijs van Emilia-Romagna. Ook bij de derde race van dit seizoen in Italië viel hij uit. "Normaal gesproken word ik hier makkelijk tweede. Maar het mocht niet zo zijn", zei Verstappen bij Ziggo Sports. "Ineens plofte mijn band."

Twaalf rondes voor het einde belandde de kopman van Red Bull in de grindbak toen zijn rechter achterband uit elkaar klapte. Verstappen was vermoedelijk over een scherp voorwerp gereden. "Er was niets aan de hand, maar ineens had ik een klapband. Drie keer een 'nul' in Italië, dat is niet best." Eerder dit seizoen viel Verstappen ook al uit op Monza en Mugello.

De Nederlander wist op Imola bij de start direct de tweede plaats over te nemen van Lewis Hamilton. "Ik probeerde daarna bij Bottas in de buurt te blijven, maar hij had iets meer snelheid. Na de pitsstops zat ik ook vast achter Bottas. Hij had volgens mij wat schade aan zijn vloer. Hij maakte een paar keer een fout en daardoor kon ik hem voorbij gaan. Het had een heel goede race kunnen zijn, tot uit het niets die band plofte."

Meer uit Sport

Pakken van Nederlandse olympiërs na wedstrijd te koop op veiling

MILAAN (ANP) - Het schaatspak waarin Joy Beune zaterdagmiddag de 3000 meter schaatst, is direct na de wedstrijd te koop op de online TeamNL-veiling. Dat geldt ook voor de Nederlandse vlag van de openingsceremonie van vrijdag en veel andere wedstrijdattributen op de Winterspelen. Veel Nederlandse sporters zijn enthousiast over de veiling via het online platform van MatchWornShirt, omdat de opbrengst naar de vereniging gaat waar zij zelf als kind ooit begonnen.

26 minuten geleden
President Mattarella van Italië opent 25e editie Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Italiaanse president Sergio Mattarella heeft de 25e editie van de Winterspelen officieel geopend. Dat deed hij vanuit de presidentiële box in stadion San Siro in Milaan in aanwezigheid van onder anderen koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia.

9 uur geleden
Vlaggendrager Van 't Wout leidt TeamNL op Spelen San Siro in

MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft vrijdag in Milaan de Nederlandse vlag stadion San Siro binnengedragen tijdens de openingsceremonie van de Olympische Spelen. Tegelijkertijd deed skeletonster Kimberley Bos dat in Cortina d'Ampezzo, dat de 25e editie van de Winterspelen samen met Milaan organiseert.

10 uur geleden
Amerika weigert contributie aan antidopingbureau WADA te betalen

MILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben voor het tweede jaar op rij hun jaarlijkse contributie aan het mondiale antidopingbureau WADA ingehouden. Het gaat om een bedrag van 3,6 miljoen dollar. Een wet die president Donald Trump ondertekende, bevestigde de daad.

12 uur geleden
Sportpers dient klacht in bij Verheijen over 'persboycot' Leerdam

MILAAN (ANP) - De Nederlandse Sport Pers (NSP) dient een klacht in bij Carl Verheijen, chef de mission van de Nederlandse sportploeg bij de Olympische Spelen in Milaan. De reden is dat schaatsster Jutta Leerdam in aanloop naar de 1000 meter van maandag journalisten niet te woord wil staan. Alle andere Nederlandse schaatsers praten tot dusver wel met journalisten in aanloop naar hun wedstrijd.

13 uur geleden
Schaatsster Schulting zet meningen over dubbel programma opzij

MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting vindt het vervelend dat het in de afgelopen weken zo veel over haar dubbele programma op de Olympische Spelen in Milaan is gegaan. "Sommige mensen zijn er positief over en sommigen negatief, maar op dit moment overheerst bij mij zo veel positiviteit en plezier om hier te staan", zegt de 28-jarige Friezin.

16 uur geleden
Vance prijst Meloni voor Italiaanse organisatie Olympische Spelen

MILAAN (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft in Milaan de Italiaanse premier Giorgia Meloni ontmoet. Vance is vrijdagavond te gast bij de openingsceremonie van de Olympische Spelen en prees Italië voor de goede organisatie.

18 uur geleden