Balende Kroos ziet droom van verliezend Duitsland uiteenspatten
STUTTGART (ANP) - Toni Kroos had zijn loopbaan als profvoetballer graag nog even willen verlengen, maar door de uitschakeling van gastland Duitsland op het EK tegen Spanje zit het er voor de middenvelder op. Hij baalde na afloop van de 2-1-nederlaag na verlenging.
"Het is treurig. We waren heel dicht bij het bereiken van de halve finales. De droom die we met z'n allen hadden is over", zei hij bij de Duitse zender ARD. "Over een paar dagen kunnen we misschien zeggen dat we een goed EK hebben gespeeld, maar momenteel overheerst de teleurstelling. We wilden graag nog even door op dit toernooi."
De 34-jarige Kroos kwam na de nederlaag in de kwartfinales tegen Spanje uit op 114 interlands voor Duitsland. Hij debuteerde in maart 2010 in een oefeninterland tegen Argentinië.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
7 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
8 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
8 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
9 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
12 uur geleden