Balende Dumfries: Tadic moet niet zo over mijn moeder praten
EINDHOVEN (ANP) - Denzel Dumfries baalde van het gelijkspel van PSV tegen Ajax (1-1). "Dit is frustrerend en doet pijn", zei de aanvoerder van de thuisploeg uit Eindhoven.
Opnieuw gaf PSV een gewenst resultaat weg in de slotfase, net als donderdag tegen Olympiakos Piraeus in de Europa League. Dumfries veroorzaakte met een handsbal een strafschop, die Dusan Tadic benutte.
Dumfries probeerde Tadic uit zijn concentratie te krijgen. Hij schoot de bal even weg en probeerde de strafschopstip te beschadigen. Dumfries en Tadic gingen na de benutte strafschop bijna op de vuist. Ploeggenoten konden dat nog net verhinderen. "Hij moet niet zo over mijn moeder praten, dat moet je niet doen", zei Dumfries. "Mij mag je uitschelden, dat is prima. Maar niet mijn moeder. Duidelijk, simpel", zei de verdediger bij ESPN.
PSV houdt een achterstand van 6 punten op koploper Ajax, dat ook nog een duel minder heeft gespeeld. Yorbe Vertessen leek PSV vlak voor de gelijkmaker van Tadic op 2-0 te zetten. De treffer van de invaller werd afgekeurd. De videoscheidsrechter zag dat hij hands had gemaakt. "Dat was zo zonde", zei Dumfries die erkende dat hij een strafschop had veroorzaakt. "Als ik die bal niet met een arm raak, dan gaat die bal er wel in."
Meer uit Voetbal
BOEDAPEST (ANP/RTR/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta is trots op zijn ploeg na de verloren finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. Arsenal verloor van PSG na strafschoppen, na 1-1 in de reguliere tijd. "Het is een eer om deze groep te mogen leiden. Hoe ze dit embleem dragen en wat ze ervoor doen. We hebben een grote prijs gewonnen en we hebben naast een grote prijs gegrepen", verwees hij bij TNT Sports naar het winnen van de titel en het verliezen van deze finale.
8 uur geledenBOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.
8 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.
10 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.
14 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - De Iraanse voetbalbond FFIRI heeft de FIFA in een officiële brief om "transparantie en opheldering" gevraagd over de nog lopende visumprocedure voor het Iraanse elftal en stafleden. Het team wacht een kleine twee weken voor de start van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico nog altijd op geldige visa, meldt de FFIRI.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft trainer Arne Slot ontslagen. De Nederlandse coach was sinds de zomer van 2024 werkzaam bij de Engelse club. Hij had nog een contract voor een seizoen op Anfield. Bij Liverpool spelen Oranje-internationals Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch, Jeremie Frimpong en Cody Gakpo.
17 uur geledenSTOCKHOLM (ANP) - Oranje-tegenstander Zweden moet het op het WK voetbal doen zonder rechtsback Emil Holm. De 26-jarige speler van Bologna, die het afgelopen halfjaar op huurbasis uitkwam voor Juventus, heeft een spierblessure opgelopen en heeft daardoor het trainingskamp van de ploeg verlaten. Herman Johansson van het Amerikaanse FC Dallas is opgeroepen als zijn vervanger.
19 uur geleden