Balende Dumfries: Tadic moet niet zo over mijn moeder praten
EINDHOVEN (ANP) - Denzel Dumfries baalde van het gelijkspel van PSV tegen Ajax (1-1). "Dit is frustrerend en doet pijn", zei de aanvoerder van de thuisploeg uit Eindhoven.
Opnieuw gaf PSV een gewenst resultaat weg in de slotfase, net als donderdag tegen Olympiakos Piraeus in de Europa League. Dumfries veroorzaakte met een handsbal een strafschop, die Dusan Tadic benutte.
Dumfries probeerde Tadic uit zijn concentratie te krijgen. Hij schoot de bal even weg en probeerde de strafschopstip te beschadigen. Dumfries en Tadic gingen na de benutte strafschop bijna op de vuist. Ploeggenoten konden dat nog net verhinderen. "Hij moet niet zo over mijn moeder praten, dat moet je niet doen", zei Dumfries. "Mij mag je uitschelden, dat is prima. Maar niet mijn moeder. Duidelijk, simpel", zei de verdediger bij ESPN.
PSV houdt een achterstand van 6 punten op koploper Ajax, dat ook nog een duel minder heeft gespeeld. Yorbe Vertessen leek PSV vlak voor de gelijkmaker van Tadic op 2-0 te zetten. De treffer van de invaller werd afgekeurd. De videoscheidsrechter zag dat hij hands had gemaakt. "Dat was zo zonde", zei Dumfries die erkende dat hij een strafschop had veroorzaakt. "Als ik die bal niet met een arm raak, dan gaat die bal er wel in."
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
7 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
8 uur geleden