Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Balende Dumfries: Tadic moet niet zo over mijn moeder praten

Balende Dumfries: Tadic moet niet zo over mijn moeder praten

EINDHOVEN (ANP) - Denzel Dumfries baalde van het gelijkspel van PSV tegen Ajax (1-1). "Dit is frustrerend en doet pijn", zei de aanvoerder van de thuisploeg uit Eindhoven.

Opnieuw gaf PSV een gewenst resultaat weg in de slotfase, net als donderdag tegen Olympiakos Piraeus in de Europa League. Dumfries veroorzaakte met een handsbal een strafschop, die Dusan Tadic benutte.

Dumfries probeerde Tadic uit zijn concentratie te krijgen. Hij schoot de bal even weg en probeerde de strafschopstip te beschadigen. Dumfries en Tadic gingen na de benutte strafschop bijna op de vuist. Ploeggenoten konden dat nog net verhinderen. "Hij moet niet zo over mijn moeder praten, dat moet je niet doen", zei Dumfries. "Mij mag je uitschelden, dat is prima. Maar niet mijn moeder. Duidelijk, simpel", zei de verdediger bij ESPN.

PSV houdt een achterstand van 6 punten op koploper Ajax, dat ook nog een duel minder heeft gespeeld. Yorbe Vertessen leek PSV vlak voor de gelijkmaker van Tadic op 2-0 te zetten. De treffer van de invaller werd afgekeurd. De videoscheidsrechter zag dat hij hands had gemaakt. "Dat was zo zonde", zei Dumfries die erkende dat hij een strafschop had veroorzaakt. "Als ik die bal niet met een arm raak, dan gaat die bal er wel in."

Meer uit Voetbal

Ajax: mensen zonder kaart in stadion door geforceerde nooduitgang

AMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.

19 minuten geleden
Ajax vergoedt supporters na gestaakte wedstrijd tegen Groningen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat de supporters die zondag aanwezig waren bij de gestaakte wedstrijd tegen FC Groningen vergoeden. Dat meldt algemeen directeur Menno Geelen in een interview op de website van Ajax. Het duel werd na zes minuten gestaakt omdat fans van de harde kern (F-Side) van de thuisploeg twee keer heel veel vuurwerk afstaken voor een overleden medesupporter.

29 minuten geleden
Nijhuis leidt ook restant gestaakt duel tussen Ajax en Groningen

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt dinsdag ook het restant van de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen. Dat meldt de KNVB.

39 minuten geleden
Bonmatí breekt kuitbeen en staat maanden aan de kant

MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.

2 uur geleden
Real Madrid verliest koppositie in La Liga aan Barcelona

GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.

12 uur geleden
Neres helpt Napoli aan zege op AS Roma

ROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.

12 uur geleden
Menzo stapt op als bondscoach van Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.

12 uur geleden