Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bale keert na blessure terug in selectie Wales

Bale keert na blessure terug in selectie Wales

CARDIFF (ANP) - Gareth Bale keert terug in de selectie van Wales. Bondscoach Robert Page riep de aanvoerder op voor de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Wit-Rusland en België.

De 32-jarige Bale scheurde in september zijn hamstring en miste de laatste twee kwalificatieduels van Wales. Ook bij zijn club Real Madrid kwam hij niet in actie.

"Ik heb hem vorige week persoonlijk gesproken en hij staat te popelen om zich bij ons te voegen", zei Page maandag tegen Sky Sports. "Hij doet er absoluut alles aan om zichzelf 100 procent fit te krijgen. Hij traint nog niet volledig, maar we hebben nog een week. Hij ligt op schema en dat is geweldig nieuws."

Wales staat derde in groep E met 11 punten en richt zich samen met Tsjechië (dat ook 11 punten heeft) op de tweede plek. Koploper België is nagenoeg zeker van groepswinst en plaatsing voor het WK. De nummer twee kan zich via de play-offs plaatsen voor de mondiale titelstrijd.

Meer uit Voetbal

Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

1 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

10 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

10 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

11 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

14 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

14 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

17 uur geleden