Bale keert na blessure terug in selectie Wales
CARDIFF (ANP) - Gareth Bale keert terug in de selectie van Wales. Bondscoach Robert Page riep de aanvoerder op voor de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Wit-Rusland en België.
De 32-jarige Bale scheurde in september zijn hamstring en miste de laatste twee kwalificatieduels van Wales. Ook bij zijn club Real Madrid kwam hij niet in actie.
"Ik heb hem vorige week persoonlijk gesproken en hij staat te popelen om zich bij ons te voegen", zei Page maandag tegen Sky Sports. "Hij doet er absoluut alles aan om zichzelf 100 procent fit te krijgen. Hij traint nog niet volledig, maar we hebben nog een week. Hij ligt op schema en dat is geweldig nieuws."
Wales staat derde in groep E met 11 punten en richt zich samen met Tsjechië (dat ook 11 punten heeft) op de tweede plek. Koploper België is nagenoeg zeker van groepswinst en plaatsing voor het WK. De nummer twee kan zich via de play-offs plaatsen voor de mondiale titelstrijd.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.
6 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
8 uur geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
15 uur geleden