Bale kan leven met nederlaag Wales
ROME (ANP) - Sterspeler Gareth Bale kon leven met de nederlaag (1-0) in het laatste groepsduel van Wales tegen Italië. "We kwamen hier om tenminste een punt te halen", aldus de aanvaller, die het afgelopen seizoen bij Tottenham Hotspur speelde. "Helaas is dat niet gelukt. Maar we hebben ons wel geplaatst voor de volgende ronde. Dat is uiteindelijk waar het om gaat."
De afgelopen drie wedstrijden waren zwaar geweest, aldus de aanvaller. "Gelukkig hebben we in aanloop naar de achtste finale nu even rust. Hopelijk komt iedereen straks bij de volgende wedstrijd weer honderd procent fit aan de start."
Voor Italië was het alweer de derde zege op het EK. Het land won zelfs de laatste elf wedstrijden en geldt inmiddels als één van de favorieten voor de titel. Dat leidt echter niet tot meer druk, zo vertelde de teruggekeerde middenvelder Marco Verratti. "We spelen met plezier en proberen te genieten. Voor ons allemaal is het een voorrecht om voor ons land te mogen voetballen. Maar we laten ons niet gek maken."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
4 uur geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.
5 uur geleden