Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bale kan leven met nederlaag Wales

Bale kan leven met nederlaag Wales

ROME (ANP) - Sterspeler Gareth Bale kon leven met de nederlaag (1-0) in het laatste groepsduel van Wales tegen Italië. "We kwamen hier om tenminste een punt te halen", aldus de aanvaller, die het afgelopen seizoen bij Tottenham Hotspur speelde. "Helaas is dat niet gelukt. Maar we hebben ons wel geplaatst voor de volgende ronde. Dat is uiteindelijk waar het om gaat."

De afgelopen drie wedstrijden waren zwaar geweest, aldus de aanvaller. "Gelukkig hebben we in aanloop naar de achtste finale nu even rust. Hopelijk komt iedereen straks bij de volgende wedstrijd weer honderd procent fit aan de start."

Voor Italië was het alweer de derde zege op het EK. Het land won zelfs de laatste elf wedstrijden en geldt inmiddels als één van de favorieten voor de titel. Dat leidt echter niet tot meer druk, zo vertelde de teruggekeerde middenvelder Marco Verratti. "We spelen met plezier en proberen te genieten. Voor ons allemaal is het een voorrecht om voor ons land te mogen voetballen. Maar we laten ons niet gek maken."

Meer uit Voetbal

Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

1 uur geleden
FC Groningen bindt verdediger Blokzijl langer aan zich

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.

1 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

11 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

11 uur geleden
Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

13 uur geleden
Koploper Arsenal boekt nipte zege op Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).

16 uur geleden
Gravenberch scoort voor Liverpool in gewonnen duel met Wolves

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.

16 uur geleden