Bale kan leven met nederlaag Wales
ROME (ANP) - Sterspeler Gareth Bale kon leven met de nederlaag (1-0) in het laatste groepsduel van Wales tegen Italië. "We kwamen hier om tenminste een punt te halen", aldus de aanvaller, die het afgelopen seizoen bij Tottenham Hotspur speelde. "Helaas is dat niet gelukt. Maar we hebben ons wel geplaatst voor de volgende ronde. Dat is uiteindelijk waar het om gaat."
De afgelopen drie wedstrijden waren zwaar geweest, aldus de aanvaller. "Gelukkig hebben we in aanloop naar de achtste finale nu even rust. Hopelijk komt iedereen straks bij de volgende wedstrijd weer honderd procent fit aan de start."
Voor Italië was het alweer de derde zege op het EK. Het land won zelfs de laatste elf wedstrijden en geldt inmiddels als één van de favorieten voor de titel. Dat leidt echter niet tot meer druk, zo vertelde de teruggekeerde middenvelder Marco Verratti. "We spelen met plezier en proberen te genieten. Voor ons allemaal is het een voorrecht om voor ons land te mogen voetballen. Maar we laten ons niet gek maken."
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft "vijf tot zeven" spelers nodig om zich staande te kunnen houden in de Eredivisie. Dat zei de technisch directeur Mark Wotte (65) van de Haagse voetbalclub nadat op dinsdagavond de promotie was veiliggesteld. "Die versterkingen zijn reëel. De eigenaar heeft toegezegd dat het budget volgend seizoen wordt verhoogd", aldus Wotte. "We horen met deze club thuis op het hoogste niveau."
33 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
9 uur geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.
10 uur geleden