Bale in selectie Wales voor play-offs WK voetbal
CARDIFF (ANP) - Bondscoach Robert Page van Wales heeft voetballer Gareth Bale opgeroepen voor de play-offs tegen Schotland of Oekraïne om een WK-ticket en drie wedstrijden in de Nations League. De aanvaller van Real Madrid hoopt zijn land voor het eerst in 64 jaar naar het wereldkampioenschap te leiden. Wales stond in 1958 voor het laatst op een WK.
De Welshe selectie start de interlandperiode op 1 juni met een Nations League-wedstrijd tegen Polen. Op 5 juni staat de WK-play-off tegen de winnaar van Schotland - Oekraïne op het programma. Daarna volgen nog twee wedstrijden in de Nations League, tegen Nederland en België (op respectievelijk 8 en 11 juni).
Naast Bale behoort ook Aaron Ramsey tot de selectie van Wales. De 31-jarige speler van Rangers FC miste woensdag in de verlenging van de Europa League-finale tegen Eintracht Frankfurt een strafschop, waardoor de Duitsers wonnen.
Ook doelman Danny Ward (Leicester City) en spits Kieffer Moore (Bournemouth) keren terug in de selectie van Page. Ward onderging een knieoperatie, Moore is hersteld een gebroken voet.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
5 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
8 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
9 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
9 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
12 uur geleden