Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bale helpt Tottenham Hotspur op weg tegen Wolfsberger

Bale helpt Tottenham Hotspur op weg tegen Wolfsberger

BOEDAPEST (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de Europa League de eerste ontmoeting met Wolfsberger AC gewonnen. De Engelsen deden dat met 4-1. De Oostenrijkers waren vanwege de coronamaatregelen voor hun thuiswedstrijd uitgeweken naar Boedapest.

Son Heung-Min zette Tottenham binnen een kwartier op voorsprong. De Zuid-Koreaan deed dat op aangeven van Gareth Bale, die zowaar een basisplaats had gekregen van trainer José Mourinho. De international van Wales beloonde dat vertrouwen door vervolgens zelf de tweede treffer voor zijn rekening te nemen. Lucas Moura maakte nog voor rust het derde doelpunt.

Na de hervatting kwamen de Oostenrijkers iets terug door een benutte strafschop van Michael Liendl, oud-speler van FC Twente. Carlos Vinícius maakte in de slotfase het verschil weer groter in Engels voordeel.

Steven Bergwijn viel in de 65e minuut in bij de Spurs.

In het Italiaanse Turijn won het Engelse Manchester United van het Spaanse Real Sociedad (0-4), dat officieel thuis speelde. Bruno Fernandes zette de Engelsen op voorsprong. De Portugees, dit seizoen voortdurend de man in vorm, scoorde op aangeven van Marcus Rashord. Na de hervatting nam Fernandes ook nummer twee voor zijn rekening. De 0-3 kwam op naam van Rashford. In de slotminuut scoorde ook Daniel James nog.

Donny van de Beek ontbrak wegens een blessure bij de Engelsen.

Meer uit Voetbal

Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

2 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

2 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

3 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

7 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

18 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

20 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

21 uur geleden