Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bale dicht bij terugkeer naar Tottenham Hotspur

Bale dicht bij terugkeer naar Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP/AFP) - Gareth Bale staat voor een terugkeer naar Tottenham Hotspur. Volgens zijn zaakwaarnemer Jonathan Barnett is een transfer van Real Madrid naar de Spurs in de maak. "We zijn er dicht bij, maar het is nog niet rond", aldus Barnett. "Het is een gecompliceerde deal."

Bale (31) verhuisde in 2013 voor zo'n 100 miljoen euro van Londen naar Madrid. De Welshman, die zes jaar bij de Spurs had gespeeld, was daarmee een tijdje de duurste voetballer ter wereld. De aanvaller won met de 'Koninklijke' onder meer twee landstitels en vier keer de Champions League (in 2014, 2016, 2017 en 2018). Bale was trefzeker in de finales van 2014 (tegen Atlético) en 2018. Als invaller maakte hij toen tegen Liverpool twee doelpunten.

Bale stond de afgelopen jaren vaak aan de kant met blessures. Ondanks alle veroverde prijzen en ruim honderd doelpunten voor Real hebben de fans hem nooit echt in de armen gesloten. Bale zag vorig jaar een transfer naar China afketsen. Trainer Zinedine Zidane liet hem afgelopen seizoen, waarin Real de Spaanse titel pakte, vooral op de bank zitten. Het is een publiek geheim dat de Madrilenen graag van Bale af willen. De vleugelspits staat nog twee jaar onder contract in de Spaanse hoofdstad.

José Mourinho hoopt als manager van de Spurs nu Bale aan te trekken, iets wat hem eerder bij Real Madrid niet lukte. "De voorzitter volgde mijn kennis en instinct, want kort nadat ik was vertrokken, haalde hij Gareth naar de club. Dat is geen geheim, Gareth weet dat ook", zei de Portugees woensdag. Als Bale terugkeert, dan wordt hij bij de Spurs ploeggenoot van Oranje-international Steven Bergwijn.

Meer uit Voetbal

Liverpool neemt afscheid van trainers Hulshoff en Van Bronckhorst

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool neemt na het ontslag van Arne Slot ook afscheid van zijn assistent-trainers Sipke Hulshoff, Giovanni van Bronckhorst en Ruben Peeters. De club meldt dat de drie Nederlanders in navolging van Slot vertrekken.

1 uur geleden
Feyenoorder Hwang bescheiden na hoofdrol bij WK-zege Zuid-Korea

GUADALAJARA (ANP) - Feyenoorder Hwang In-beom bleef bescheiden na zijn hoofdrol tijdens de gewonnen eerste wedstrijd van Zuid-Korea tegen Tsjechië (2-1). De middenvelder tekende in Guadalajara voor een doelpunt en een assist en werd door de FIFA uitgeroepen tot 'man of the match'.

5 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hwang bij winst van Zuid-Korea op Tsjechië

GUADALAJARA (ANP) - Zuid-Korea heeft het groepsduel in de Mexicaanse stad Guadalajara met 2-1 gewonnen van Tsjechië. De Feyenoorder In-beom Hwang maakte een doelpunt voor Zuid-Korea en gaf een assist. De eerste wedstrijd in groep A vond donderdag plaats in het Mexico City Stadium. Gastland Mexico versloeg Zuid-Afrika in de openingswedstrijd van het WK met 2-0 en gaat aan de leiding.

8 uur geleden
Chávez beleeft WK-droom als international van Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Mateo Chávez (22) beleeft de droom van zijn leven als international van Mexico. "Het is fantastisch om een WK in eigen land mee te maken. Het enige wat eraan ontbrak, was dat ik geen speeltijd kreeg. Dan was het helemaal mooi geweest", zei de linksback van AZ na afloop van de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika, die het Midden-Amerikaanse land met 2-0 won.

12 uur geleden
Spelers Congo ondanks zorgen om ebola toegelaten tot VS

HOUSTON (ANP/AFP) - De spelers van het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo zijn zonder problemen toegelaten tot de Verenigde Staten, ondanks zorgen om de uitbraak van het ebolavirus in Congo. Dat zei Aaron Wan-Bissaka, speler van het Congolese elftal en West Ham United, donderdag tegen het Franse persbureau AFP.

14 uur geleden
Mexico zet met winst op Zuid-Afrika grote stap naar laatste 32

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft donderdag een grote stap op weg naar de zestiende finales van het 23e WK voetbal gezet. Het gastland won de openingswedstrijd in het uitverkochte Mexico City Stadium met 2-0 van Zuid-Afrika. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Mexico gaat door de zege met 3 punten aan de leiding van groep A, waarvan verder Tsjechië en Zuid-Korea deel uitmaken.

14 uur geleden
Mexico wint WK-opening in Mexico City Stadium van Zuid-Afrika

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft de openingswedstrijd van het WK voetbal in het sfeervolle Mexico City Stadium met 2-0 gewonnen van Zuid-Afrika. De Mexicanen Julián Quiñones en Raúl Jiménez maakten voor 80.824 toeschouwers de doelpunten. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Twee spelers van Zuid-Afrika en één van Mexico werden in de tweede helft naar de kant gestuurd.

15 uur geleden