Bale bevestigt overstap naar Los Angeles FC
LOS ANGELES (ANP) - Nadat media eerder al hadden bericht dat de overgang van Gareth Bale van Real Madrid naar Los Angeles FC aanstaande was, heeft de aanvaller zelf de laatste twijfels weggenomen. "Tot snel, Los Angeles", postte de voetballer uit Wales op Twitter. Het bericht werd ondersteund met een korte video waarin Bale een shirt en een pet van de club uit de Amerikaanse competitie MLS draagt. LAFC retweette de post.
Bale, wiens contract bij Real Madrid afliep, voerde eerder gesprekken met Cardiff City FC. De 32-jarige aanvaller zocht een club omdat hij eind van het jaar met Wales op het WK in Qatar wil uitkomen. Bale werd in 2013 door Real Madrid overgenomen van Tottenham Hotspur. Met die transfer was zo'n 100 miljoen euro gemoeid, waarmee hij de duurste voetballer tot dan werd.
Bale veroverde met Real Madrid onder meer drie Spaanse landstitels en won vijf keer de Champions League, maar was vooral vaak geblesseerd.
Bij LAFC wordt hij ploeggenoot van de Italiaanse verdediger Giorgio Chiellini, die overkomt van Juventus.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
6 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
8 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
12 uur geleden