Bale bevestigt overstap naar Los Angeles FC
LOS ANGELES (ANP) - Nadat media eerder al hadden bericht dat de overgang van Gareth Bale van Real Madrid naar Los Angeles FC aanstaande was, heeft de aanvaller zelf de laatste twijfels weggenomen. "Tot snel, Los Angeles", postte de voetballer uit Wales op Twitter. Het bericht werd ondersteund met een korte video waarin Bale een shirt en een pet van de club uit de Amerikaanse competitie MLS draagt. LAFC retweette de post.
Bale, wiens contract bij Real Madrid afliep, voerde eerder gesprekken met Cardiff City FC. De 32-jarige aanvaller zocht een club omdat hij eind van het jaar met Wales op het WK in Qatar wil uitkomen. Bale werd in 2013 door Real Madrid overgenomen van Tottenham Hotspur. Met die transfer was zo'n 100 miljoen euro gemoeid, waarmee hij de duurste voetballer tot dan werd.
Bale veroverde met Real Madrid onder meer drie Spaanse landstitels en won vijf keer de Champions League, maar was vooral vaak geblesseerd.
Bij LAFC wordt hij ploeggenoot van de Italiaanse verdediger Giorgio Chiellini, die overkomt van Juventus.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
11 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
12 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
1 dag geleden