Bale (33) wil ook na WK-uitschakeling doorgaan bij Wales
AL RAYYAN (ANP) - Gareth Bale blijft ook na de uitschakeling op het WK voetbal beschikbaar voor de nationale ploeg van Wales. De 33-jarige aanvaller, die de laatste jaren regelmatig te maken heeft met blessures, wil zo lang mogelijk doorgaan als international.
"Ik ga zo lang als ik kan door. En zo lang ik gebruikt word", zei Bale na de nederlaag in de laatste groepswedstrijd tegen Engeland (0-3). De aanvoerder van Wales keerde na de rust niet meer terug op het veld. Bale werd, vermoedelijk vanwege fysieke klachten, gewisseld door bondscoach Rob Page. Vanaf de kant zag hij de Engelsen drie keer scoren. Wales werd daardoor uitgeschakeld.
Bale loste tijdens het WK verdediger Chris Gunter af als recordinternational van Wales. De aanvaller, die sinds afgelopen zomer in de Amerikaanse competitie speelt voor Los Angeles FC, staat nu op 111 interlands. Bale tekende daarin voor 41 doelpunten. Hij scoorde op het WK in de eerste groepswedstrijd tegen de Verenigde Staten uit een strafschop (1-1). Wales verloor daarna van Iran (0-2).
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
36 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
3 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
13 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
13 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
23 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
1 dag geleden