Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bale (33) wil ook na WK-uitschakeling doorgaan bij Wales

Bale (33) wil ook na WK-uitschakeling doorgaan bij Wales

AL RAYYAN (ANP) - Gareth Bale blijft ook na de uitschakeling op het WK voetbal beschikbaar voor de nationale ploeg van Wales. De 33-jarige aanvaller, die de laatste jaren regelmatig te maken heeft met blessures, wil zo lang mogelijk doorgaan als international.

"Ik ga zo lang als ik kan door. En zo lang ik gebruikt word", zei Bale na de nederlaag in de laatste groepswedstrijd tegen Engeland (0-3). De aanvoerder van Wales keerde na de rust niet meer terug op het veld. Bale werd, vermoedelijk vanwege fysieke klachten, gewisseld door bondscoach Rob Page. Vanaf de kant zag hij de Engelsen drie keer scoren. Wales werd daardoor uitgeschakeld.

Bale loste tijdens het WK verdediger Chris Gunter af als recordinternational van Wales. De aanvaller, die sinds afgelopen zomer in de Amerikaanse competitie speelt voor Los Angeles FC, staat nu op 111 interlands. Bale tekende daarin voor 41 doelpunten. Hij scoorde op het WK in de eerste groepswedstrijd tegen de Verenigde Staten uit een strafschop (1-1). Wales verloor daarna van Iran (0-2).

Meer uit Voetbal

Manchester City neemt verdediger Guéhi over van Crystal Palace

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.

16 minuten geleden
Marokkaanse voetbalbond klaagt Senegal aan bij CAF en FIFA

RABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.

21 minuten geleden
Verdediger Baas terug bij Ajax voor uitwedstrijd tegen Villarreal

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.

2 uur geleden
Rode kaart FC Twente-middenvelder Zerrouki geseponeerd

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.

4 uur geleden
Voetbalbond CAF veroordeelt 'onacceptabel gedrag' bij Afrika Cup

RABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.

5 uur geleden
Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

17 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

18 uur geleden