
Bahrein stelt kaartverkoop voor Formule 1 uit om coronavirus
SAKHIR (ANP) - De organisatie van de Grote Prijs van Bahrein in de Formule 1 heeft de kaartverkoop voor de race op 22 maart opgeschort vanwege het nieuwe coronavirus. Bahrein wil voorkomen dat heel veel toeschouwers dichtbij elkaar komen te zitten. Mogelijk komen binnenkort alsnog kaartjes op de markt, maar dat hangt af van de ontwikkelingen met het coronavirus en de medische voorschriften.
De GP van Bahrein is de tweede race van het jaar, een week na de openingswedstrijd in Australië. Max Verstappen en de andere coureurs beginnen volgende week in Melbourne aan het nieuwe seizoen. De Australiërs hebben vanwege de uitbraak van het coronavirus weliswaar de nodige voorzorgsmaatregelen genomen, maar de Formule 1-race kan volgens hen gewoon doorgaan.
In Bahrein is ook geen sprake van uitstel of afstel. Op het circuit bij Sakhir komen wel extra controles bij de ingangen en er worden meer voorzieningen geplaatst, zodat de toeschouwers regelmatig hun handen kunnen wassen.
Meer uit Sport
TOKIO (ANP) - Femke Bol is voortvarend begonnen aan haar missie om voor de tweede opeenvolgende keer de wereldtitel te veroveren op de 400 meter horden. De Nederlandse atlete liep op de WK atletiek in Tokio in de eerste van vijf series overtuigend naar de winst in een tijd van 53,75 en plaatste zich voor de halve finales, die voor woensdag op het programma staan.
10 minuten geledenTOKIO (ANP) - De Tanzaniaanse hardloper Alphonce Felix Simbu heeft in Tokio de wereldtitel veroverd op de marathon. Hij wist na een lange eindsprint in het Japan National Stadium de Duitser Amanal Petros praktisch op de finishlijn voorbij te steken. Simbu en Petros kregen dezelfde tijd achter hun naam: 2.09.48.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Michael van Gerwen heeft de World Series of Darts Finals op zijn naam geschreven. De 36-jarige Nederlander rekende in de AFAS Live in Amsterdam af met wereldkampioen Luke Littler: 11-7.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Michael van Gerwen heeft de eindstrijd gehaald bij de World Series of Darts Finals. De 36-jarige Nederlander rekende in de AFAS Live in Amsterdam in de halve finale met 11-6 af met de Noord-Ier Josh Rock.
8 uur geledenMADRID (ANP) - De Deen Jonas Vingegaard heeft na twee eindzeges in de Tour de France ook de Vuelta op zijn erelijst staan. De laatste etappe van de Spaanse rittenkoers, met finish in Madrid, kwam voortijdig tot een einde toen pro-Palestijnse demonstranten in Madrid massaal de weg blokkeerden. De organisatie besloot dat verder fietsen niet meer mogelijk was.
8 uur geledenMADRID (ANP) - De Deen Jonas Vingegaard heeft na twee eindzeges in de Tour de France ook de Vuelta op zijn erelijst staan. De Spaanse rittenkoers kreeg geen feestelijk einde. Pro-Palestijnse demonstranten verhinderden met een blokkade dat de 21e en laatste etappe kon worden uitgereden.
10 uur geledenMADRID (ANP) - De Vuelta wordt ook op de slotdag gehinderd door pro-Palestijnse demonstranten. Op iets minder dan 60 kilometer voor de finish blokkeerden actievoerders de weg en werd het peloton tot stilstand gebracht.
10 uur geleden